Ukraine

Нацполіція не допустить екс-беркутівця Шаповалова до служби

Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція України виступають проти поновлення у органах екс-командира роти Харківського «Беркуту» Віктора Шаповалова. Рішення суду, який відновив беркутівця у МВС. Буде оскаржено, заявив речник МВС Артем Шевченко.

«МВС і Національна поліція оскаржать рішення Харківського окружного адмінсуду про відновлення на службі екскомандира роти «Беркут» Віктора Шаповалова. Він не буде служити у лавах поліції – таким там не місце», – написав у соцмережах представник МВС України.

Харківський окружний адміністративний суд 1 грудня поновив екс-беркутівця Віктора Шаповалова на посаді в МВС. Рішення набере сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не подадуть упродовж 30 днів.

Шаповалов перебував під арештом з 2015 року. Йому інкримінували перевищення службових повноважень, що призвели до загибелі або поранення 110 активістів Євромайдану 18 лютого 2014 року. За даними слідства, він віддав злочинний наказ, що призвів до смерті 3 активістів, а також травмування 107 людей.

Шаповалов не визнавав своєї вини в перевищенні повноважень, але визнав свою провину у незаконному поводженні зі зброєю. У листопаді 2019-го Київський апеляційний суд звільнив Шаповалова з-під варти за «законом Савченко».

Football news:

Atalanta and Sevilla have agreed on the transfer of Gomez. The midfielder will fly to Spain on Tuesday
Laporta on Messi at PSG: I read that they have losses. We need to discuss what deals they can afford
PSG offered Ramos a contract for 45 million euros for 3 years (Onda Cero)
Nacho tested positive for the coronavirus. He was in contact with the patient earlier
Bale scored in the FA Cup for the first time since 2013. He has 4 goals in 13 games at Tottenham
Frank Lampard: I didn't have enough time to take Chelsea to the next level
Ozil will receive 3 million euros in Fenerbahce from July. Lifting - 550 thousand