Ukraine

Нацрада перевірить радіо "Шансон" через недотримання мовних квот

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову виїзну перевірку ТОВ "Телерадіокомпанія «Шансон», м. Київ (позивні «Радіо Шансон»), через виявлені ознаки порушення законодавства щодо розміщення в ефірі пісень українською мовою.

Про це повідомляється на сайті Нацради.

"Моніторинг мовлення радіо «Шансон», проведений 02.06.2020, зафіксував, що частка пісень державною мовою, поширених у проміжку часу між 15.00 та 22.00, становила 34%. Хоча законодавством передбачено, що вона має становити не менше як 35% загального обсягу пісень", - йдеться у повідомленні.

Після завершення карантинних заходів Національна рада проведе перевірку компанії і з’ясує, чи дотрималася вона частини другої статті 9, частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28, пункту а) частини першої статті 59 Закону "Про телебачення і радіомовлення".

Нагадаємо, минулого року Нацрада дорікнула "Шансону" за трансляцію української музики вночі.

Влітку 2016 року Верховна Рада ввела квоти на українські пісні в радіоефірі. У перший рік роботи закону вони складали  не менше 25% від загального часу звучання пісень протягом доби. Потім поступово квоти збільшилися до 35%. Для новин і ранкових передач квота української мови - 50% в перший рік з подальшим збільшенням до 60%.

Football news:

De Ligt had shoulder surgery and will miss 3 months
Modibo – infected with coronavirus Barcelona player. The disease passes without symptoms
Lichtsteiner finished his career. The former Juve and Arsenal defender is 36 years old
Matuidi left Juventus. The midfielder will move to Inter Miami Beckham
Goetze turned down Beckham's Inter. Mario wants to play in Europe
Tonali will move to Inter after the end of the Europa League
Gasperini worked at Juventus (only with youth) and Inter (sacked after 5 matches), but Atalanta became the grandee for him