Ukraine

Названі основні симптоми отруєння алкоголем

У помірній кількості алкоголь викликає у людини легке відчуття ейфорії, піднесений настрій і розкутість. При збільшенні дози алкоголю відбувається втрата адекватності сприйняття, іноді навіть зникає самоконтроль.

Будь-який перебір міцних напоїв – це, по суті, інтоксикація організму. Але в залежності від кількості, міцності та якості випитого вона буває різною. Про це пише webmd.

При розвитку алкогольного отруєння, етанол, що міститься в спиртних напоях робить негативний вплив на функціонування дихального центру головного мозку і ЦНС. Згідно з цим у потерпілого виникають такі симптоми:

Названі основні симптоми отруєння алкоголем - фото 458069

Одним з небезпечних станів при отруєнні є те, що, на перший погляд, п'яна людина виглядає нібито вона заснула, хоча є висока ймовірність втрати свідомості. Вказувати на втрату свідомість буде неможливість привести до тями, блідість шкірних покривів, повільне і переривчасте дихання. Можлива поява судом, що небезпечно для життя.

Перша допомога: у разі зупинки дихання забезпечити прохідність дихальних шляхів потерпілого і зробити штучне дихання (з рота в рот). Якщо потерпілий без свідомості або загальмований, необхідно покласти його набік, стежити за диханням і викликати швидку допомогу.

Football news:

De D'zerby announced his decision to leave Sassuolo. The coach is close to being appointed to Shakhtar
Messi has 300 games with goals in La Liga - the most in history. Raul has scored in 186 games
18-year-old goalkeeper Odoevsky about his debut for Zenit: He worked and hoped that he would be entrusted with one match
Perhaps Messi's last match at the Camp Nou: he scored in an empty stadium, but lost his chances for the title
Wolfsburg advanced to the Champions League, Leipzig took 2nd place in the Bundesliga for the second time
Pioli on 0:0 with Cagliari: Not falling in the top 4 will be a disappointment, but it can not be called a failure
Lille is ahead of PSG by one point, Monaco-by 3 points for the round to the end of Ligue 1