Ukraine

Названий продукт, що допоможе скоротити кількість зморшок у жінок

Американські вчені повідомили, що фрукт манго допомагає жінкам боротися з мімічними зморшками. Вживання цього плода допомагає скоротити кількість зморшок.

У дослідженні йдеться, що ті жінки, які з'їдали півгорня манго сорту Ataulfo ​​чотири рази на тиждень, помітили зменшення зморшок на 23% через два місяці. Через чотири місяці результати показали 43% зниження зморшок.

У дослідженні брали участь 28 жінок після менопаузи з 2 і 3 типами шкіри за класифікацією Фіцпатріка. Їх розділили на дві групи, одна з яких їла по половині чашки манго чотири рази на тиждень протягом чотирьох місяців, а інша по 1,5 чашки манго. Глибину зморшок визначали за допомогою фотокамер з високою роздільною здатністю.

Серед хороших результатів з'ясувався і негативний момент. У тих жінок, які з'їдали по півтори чашки фрукта, мімічні зморшки збільшилися. Поки вчені не знають справжньої причини їх появи, але припускають, що це через високий вміст цукру в манго. За словами дослідників, для визначення механізмів впливу манго на стан шкіри потрібні ще додаткові тести.

Названий продукт, що допоможе скоротити кількість зморшок у жінок - фото 436767

Football news:

Ronaldo and Georgina violated anti-bullying measures by going to a ski resort. Juve player faces a fine
Aubameyang may miss the match against Manchester United. His mother is sick
The PFL is a football UFC. KAMAZ offered Khabib a place in the team
The Premier League will lose the competition for juniors after Brexit. And permits for foreigners in vain feared - they are easy to obtain (although Kant and Solskjaer coach would not be able)
Solskjaer pro 1:2 with Sheffield: We should be criticized, because there is no result. The guys have been great for a few months
Juve congratulated Buffon on his 43rd birthday: Happy birthday, Superman!
Semin about Miranchuk: Well done, fighting for his future! It stands up to the competition in Atalanta