logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Названо кількість смертей від СНІДу в Україні

foto

Найпоширенішим шляхом інфікування ВІЛ серед українців залишається статевий шлях

З початку року в Україні було зафіксовано понад 13 тисяч випадків ВІЛ-інфекції та більше шести тисяч випадків СНІДу. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

"Протягом січня-жовтня цього року в нашій країні офіційно зареєстровано понад 13 тисяч випадків ВІЛ-інфекції, більш ніж 6 тисяч випадків СНІДу і майже 2,5 тисячі смертей, обумовлених СНІДом", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що станом на 1 жовтня під контролем перебувають 136 тисяч ВІЛ-інфікованих громадян України. Рівень поширеності ВІЛ серед української молоді у віці 15-24 роки має стабільну тенденцію до зниження, що може свідчити про ефективність профілактичних заходів і стабілізацію епідемічної ситуації щодо ВІЛ-інфекції.

У МОЗ запевняють, що Україна забезпечена всіма новітніми препаратами для лікування ВІЛ. Також у відомстві констатують, що найпоширенішим шляхом інфікування ВІЛ станом на 1 листопада цього року залишається статевий шлях передачі інфекції.


Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та України

Схожі новини


Ультразвуковые аппараты для животных

В Ужгороді перевіряли безпеку пасажирських перевезень

Уся донорська кров забруднена слідами кави і ліків - вчені

В лісових масивах на Рахівщині побільшало бобрів (ФОТО)

Что подарить на новый год?

Themes
ICO