Ukraine

Названо найбільш продаваний 5G-смартфон у світі

Аналітична компанія Strategy Analytics провела дослідження з метою з'ясувати, який смартфон з підтримкою мереж 5G користується найбільшою популярністю у покупців. У звіті враховувалися відвантаження пристроїв з початку 2020 року до сьогодні. Примітно, що перші три рядки рейтингу зайняли пристрої одного бренду.

Згідно зі звітом аналітиків, у першій половині 2020 року глобальна виручка від реалізації смартфонів досягла значного показника в 34 мільярди доларів, повідомляє MyDrivers.

Найпопулярніші 5Gсмартфони

Варто зазначити, що істотному збільшенню попиту не завадила навіть пандемія коронавірусу, а очолили рейтинг найбільш продаваних ґаджетів апарати Samsung.

Також в топ-5 потрапили два флагмани Huawei: P40 Pro і Mate30 5G, на кожен з яких також припало до 5% від загальної кількості реалізацій.


Смартфон Samsung Galaxy S20+ 5G

Прогнозуючи подальшу динаміку ринку 5G-апаратів, представники Strategy Analytics відзначили, що новим бестселером цілком може стати Apple iPhone 12, оскільки компанія представила відразу кілька моделей з підтримкою мереж п'ятого покоління напередодні різдвяних свят.

Football news:

Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two
Suarez's Italian language examiners were suspended for 8 months. An investigation is underway against the Director of Juve Paratici