Ukraine

Названо найнебезпечніші речі у ручній поклажі під час пандемії

Британський авіаексперт Мартін Ліндсторм назвав найнебезпечніші предмети у ручній поклажі авіапасажирів, які можуть являти собою найбільшу небезпеку як переносники COVID-19.

За словами Мартіна Ліндсторма, для пасажирів становлять велику небезпеку паспорти. Він назвав місце паспортного контролю "найзаразнішим в аеропорту", адже через стійки прикордонного контролю регулярно проходить величезна кількість людей.

Названо найнебезпечніші речі у ручній поклажі під час пандемії - фото 432137

"Продезінфікуйте руки і документ відразу після виходу з прикордонного контролю. Пам'ятайте, що щодня понад 235 тисяч гостей з паспортами проходять через ці стійки в кожному з десяти найбільших міжнародних аеропортів Великобританії", – уточнив Ліндсторм.

Ще одним предметом, що містить велику кількість мікробів, на думку експерта, є мобільний телефон. "Вважайте смартфон продовженням руки і регулярно його дезинфікуйте", – порадив експерт.

Чоловік закликав пасажирів носити з собою дезинфікуючі серветки, щоб протирати всі поверхні, до яких вони будуть торкатися: "Як тільки ви опинилися біля свого крісла на борту, витріть всі поверхні, з якими будете стикатися: пряжку ременя безпеки, підлокітники зверху і знизу, столик і його замок, а також сенсорні екрани".

Football news:

Lopetegui about 0:4 with Chelsea: They deserved to win, but the gap in the score was excessive
Premier League clubs will no longer be able to sign players under 18 due to Brexit
Pirlo about 3:0 with Dynamo Kiev: I'm happy. Juve must always play to win
Giroud on possible departure from Chelsea: Let me enjoy the win, I scored 4 goals. Then let's see
CSKA's last home game in the Europa League. Finally win?
Casillas-Ronaldo: just 750 goals? You can do better 😏
PSG President on 3:1 with Manchester United: We are fighting for the Champions League and always show ourselves in important moments