Ukraine

Названо п'ять видів пропаганди Кремля на час Чемпіонату світу з футболу

Під час проведення Чемпіонату світу з футболу у Росії, її влада та підконтрольні офіційній Москві ЗМІ можуть поширювати специфічну дезінформацію.

Про це повідомляє сайт "Європейський союз проти дезінформації", який є частиною кампанії протидії прокремлівській дезінформації у Європі. Сайтом підготовано перелік із 5 специфічних тем, які у ході футбольних змагань може "проштовхувати" Кремль:

Наприклад, дослідники очікують, що Москва буде переконувати, що "спорт - поза політикою". Правда, вважають борці з пропагандою, полягає у тому, що Росія активно використовує різноманітні інструменти, щоб дискредитувати міжнародні агенції, які борються із використанням допінгу у спорті.

Як відомо, фінал Чемпіонату світу з футболу пройде у Росії всередині липня.

Також Москва буде твердити, що "визнає проблему із допінгом", але правда у тому, вважають дослідники, що всередині Росії критика систематичного використання допінгу у російському просторі подається як кампанія, спрямована проти цілої країни.

Передбачається, що Росія спробує переконати, що "міжнародна критика корупції, демократії та свободи ЗМІ у Росії перебільшені". У дійсності ж, як вважають у проекті "ЄС проти дезінформації", утиски ЗМІ, опозиції, ЛГБТ та корупція у Росії ретельно задокументовані.

Москва також буде наполягати, що "Захід упереджений до Росії", але, насправді, Москва часто змальовує міжнародні спортивні структури як маріонеток західних політичних структур - пишуть на сайті.

Там також попереджають, що багатомовне мовлення каналу RT керується Кремлем.

Football news:

Ocampos did everything for the victory of Sevilla: first he scored, and then he put on a goalie's Jersey and in the 101st minute dragged the kick of the goalkeeper Eibar
Pizarro finished his career as a player. Werder's players cradled him in their arms after the match
Aitor Karanka: When Real Madrid wins, they always talk about the referees
Gendusa two weeks training with Arsenal according to the decision of Arteta. Londoners can sell it
Alexander Elagin: if you Want to live a man with a man, a woman with a woman-live! But don't involve children
Pizarro finished. He came to Werder 4 times and became a legend here
Lloris about the fight with Son: It's part of football. Sometimes this happens