logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Нечистоти рікою течуть у Бердичеві

Нечистоти рікою течуть у Бердичеві

Нечистоти рікою течуть у Бердичеві

Останнім часом адміністративна комісія міста Бердичева рішуче взялася за тих жителів приватного сектору, які виливають нечистоти на зелену зону чи дорогу, незважаючи на шкоду екології та незручності для сусідів. Власне, саме якщо ті завчасно поскаржаться, то до порушників виїдуть інспектори з благоустрою комунального підприємства «Бердичівкомунсервіс», та складуть на них відповідний протокол. Два зафіксованих випадки розглядалося на засіданні адмінкомісії у середу, 14 серпня.

Наприкінці липня та на початку серпня інспекторами КП «Бердичівкомунсервіс» міста Бердичева було складено два адміністративні протоколи по вулиці Мучній та Коцюбинського. В обох випадках було виявлено вилив нечистот на зелену зону. Порушники на засідання комісії з’явилися, пояснивши при цьому, що внаслідок сильних дощів трапився перелив з вигрібної ями. Наразі порушення усунули, та пообіцяли що такого більше не повториться.

Голова адміністративної комісії Сергій Онофрійчук нагадав їм про ту шкоду, яку вони наносять своїми діями для екології, та про передбачену за це відповідальність. Враховуючи те що порушники з’явилися на засідання та пояснили свої дії, на них одноголосним рішенням було накладено мінімальний штраф у розмірі 240 гривень.

Приємно бачити злагоджену та оперативну роботу інспекторів з благоустрою, але дуже хотілося б, щоб адміністративні протоколи складалися і на керівників підприємств, які в результаті своєї діяльності наносять набагато більшу шкоду для екології, зливаючи відходи просто у річку. Так, наприклад і досі міська влада не може дати відповідь на питання, чому мешканці району автопарку вночі задихаються від нестерпного смороду? Хоча місцеві жителі неодноразово подавали скарги з даного приводу, але джерело запаху ніхто навіть не спробував виявити. Тож у міста Бердичева ще досі дуже багато проблем з екологією.


Автор статті: Денис Заремский


All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO