logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Негода в більшості регіонів України триватиме найближчими днями – синоптики

Гроза в Києві триватиме до кінця доби 14 липня, попереджає Державна служба з надзвичайних ситуацій на основі даних Укргідрометцентру.

«За даними УкрГідрометцентру, у найближчу годину з утриманням до кінця доби 14 липня гроза (2 рівень небезпечності, жовтий)», – йдеться в повідомленні служби.

Тим часом Укргідрометцентр надає прогноз, згідно з яким гроза та дощ у Києві очікуються також і на початку наступного тижня: з 15 по 17 липня.

Подібна погода триматиметься і в більшості регіонів України, за винятком південних регіонів (Харківської, Луганської, Донецької областей) 15 липня. Втім, 16 липня негода може поширитися і на східні області.

Температура повітря, за даними синоптиків, не перевищуватиме 24 градусів на заході та півночі, а на сході може сягати 27 градусів тепла.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO