logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Нетаньягу розповів Путіну про свій візит до Зеленського

Нетаньягу розповів Путіну про свій візит до Зеленського

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху поговорив по телефону з президентом Росії Володимиром Путіним.

Політики обговорили підсумки нещодавнього візиту Нетаньягу в Україну, в рамках якого він зустрівся з українським президентом Володимиром Зеленським та провів з ним переговори, повідомляє прес-служба Кремля в п'ятницю, 23 серпня.

«Прем'єр-міністр Нетаньягу розповів президенту Путіну про свій візит в Україну. Було досягнуто згоди продовжувати діалог з питань безпеки», - наголошується в повідомленні.

Нетаньягу і Путін обмінялися думками щодо регіонального порядку денного, висловили обопільну зацікавленість у підтримці російсько-ізраїльського взаємодії стосовно Сирії й у спільній боротьбі з міжнародним тероризмом. Сторони торкнулися теми подальшого зміцнення співпраці в торгівлі та економіці.

Нагадаємо, 19 серпня Нетаньягу прибув з візитом до України. Президент Володимир Зеленський і  Нетаньягу вшанували пам'ять загиблих у Бабиному Яру.

Також Зеленський та Нетаньягу домовились вирішити проблеми при в’їзді українців в Ізраїль.

Президент Зеленський назвав «історичною» зустріч з прем’єрміністром Ізраїлю.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO