logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Новгород-Сіверська колонія через інтернет шукає охоронців

У соцмережах з’явилось оголошення про те, що Новгород-Сіверська установа виконання покарань (№31) проводить співбесіди на посади молодших інспекторів відділу режиму і охоронців. Зарплату обіцяють від шести тисяч гривень. Жителі невеликих містечок бідкаються про брак роботи, а ув’язнених стерегти не хочуть?

— На сьогодні можемо прийнята на роботу 10-12 осіб, — розповіла телефоном Людмила Хоменко, начальник сектора по роботі з персоналом. —Я пояснюю потенційним кандидатам: менша зарплата, ніж за кордоном, але та вдома, не клятий, не м’ятий. Форма — солідно, гарно.

— Які вікові обмеження?

— Їх немає. Це можуть бути і люди 45-55 років, і пенсіонери, але чи не заверне їх медкомісія? Все-таки робота не з простих: охорона на вишках, графік робота «день-ніч — 48». По 12 годин на ногах. Тобто треба нормальний фізичний стан, без хронічних захворювань. Мотивуємо ще там, що є можливість подальшого навчання в Академії державної пенітенціарної служби (для працюючих — заочна форма, є бюджетні і комерційні місця). Є вже приклади, коли люди у нас працювали і навчались заочно. Стали офіцерами.

— Приймаєте тільки чоловіків?

— Останнім часом активно залучаємо і жінок. Вони більш відповідальні, витривалі. Особливо жінки середнього віку. Так звана слабка половина займається зовнішньою охороною, пропускною системою. Чоловіки — більше всередині установи.

— Якщо іногородні?

— Проблема у тому, що житло, приміром гуртожиток, на надавалось ніколи. Ми намагаємося знайти варіанти оренди квартири. Їздили до нас дві дівчини з Шостки Сумської області. Перестали працювати саме через проблеми з житлом.

— Форму, взуття видаєте?

— Стару форму вже не видають, а форму нового зразка ще не затвердили, розробляють.

— Чи допомогло оголошення в інтернеті?

— Дзвонять і самі бажаючі працювати, і їхні батьки. Розпитують про умови. Звичайно, хотілося б вищу заробітну плату, ту ж форму і гуртожиток, але початкова зарплата — для невеликого містечка також непогано.

Вікторія Товотоног, тижневик «Вісник Ч» №48 (1750), 28 листопада 2019 року

Themes
ICO