logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Новий законопроект "про працю" не скасовує трудові книжки - Милованов

КИЇВ. 14 січня. УНН. Новий проект закону "Про працю" не передбачає скасування трудових книжок. Про це на медіазаході у форматі мосту із регіонами, присвячений проекту закону "Про працю" №2708 заявив очільник міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, передає кореспондент УНН.

"Наголошую, що трудова книжка, яка є, залишається як механізм за бажанням працівника. Якщо у працівника є трудова книжка, він може продовжувати вимагати, щоб її вели, щоб у неї ставили записи, і вона є документом, який підтверджує стаж і все що відбулось у трудовій історії людини. Вони не відміняються, тільки додається реєстр", - сказав він.

Як повідомлялося в УНН, наприкінці листопада минулого року Кабінет міністрів України сьогодні на засіданні підтримав ініціативу Мінсоцполітики запровадити в Україні електронні трудові книжки.

Themes
ICO