Ukraine

Новини економіки: небезпечні інвестиції та миша, яка "з'їла" держрезерв зерна

Про небезпечні інвестиції. Фахівці визначили дві українські та дві російські юрособи, які управляють в Україні інвестиційними проєктами з ознаками фіктивності. 

Про оновлений реєстр юросіб. Оновлене програмне забезпечення Єдиного держреєстру юросіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ввели в промислову експлуатацію.

Про приватизацію державних "гігантів". Уряд допускає приватизацію до 50% акцій "Нафтогазу", "Укрзалізниці" й "Укрпошти".

Про мишу, яка "з'їла" держрезерв зерна. Служба безпеки викрила високопосадовця однієї із хлібних баз Держрезерву, який створив умови для розкрадання понад тисячі тонн державних запасів зерна.

Про державну авіакомпанію. Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що можливість створення державної авіакомпанії потрібно розглядати не окремо, а в контексті авіаційної стратегії.

Ви хочете знати більше?

Міністр Владислав Криклій. Про корупцію в УЗ, державну авіакомпанію та відеофіксацію на дорогах

Хто найбільше постраждав від коронакризи, що відбувається з авіагалуззю, коли в Україні з'явиться державна авіакомпанія, чи зменшила відеофіксація кількість порушень на дорогах, і хто атакує міністра.

Football news:

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally