Ukraine

Новини про коронавірус 23 травня: рекордна кількість тестувань і послаблення карантину у Києві

За минулу добу в Україні здійснили рекордну кількість ПЛР-тестувань – понад 10 тисяч. З 23 травня 12:00 у Києві стартує другий етап послаблення карантину. Впродовж минулої доби у Росії виявили 9 434 нових хворих на COVID-19. COVID-19 під час вагітності може травмувати плаценту. Це останні новини про коронавірус SARS-CoV-2 в Україні та світі 23 травня.

Новини про коронавірус в Україні 23 травня

Статистика поширення коронавірусу в Україні

Станом на 23 травня кількість заражень на коронавірус в Україні вже перетнула позначку у 20 тисяч. Всього захворіли 20 580 людей.

За останню добу підтвердили 432 нові випадки захворювання. На 17 осіб зросла кількість жертв хвороби – 605 померлих. Натомість 6 929 хворих вже одужали.

Головне про поширення коронавірусу

Поширення коронавірусу в Україні за областями:

Головні новини про коронавірус в Україні за 22 травня

Рекорд за кількістю тестувань на COVID-19

За минулу добу в Україні здійснили рекордну кількість ПЛР-тестувань – понад 10 тисяч. Однак МОЗ не збирається зупинятися на цьому. Мета міністерства – максимально збільшити кількість тестувань в Україні, зокрема й методом ПЛР.

Степанов зауважив, що вперше в Україні кількість тестувань перевищила 10 248 досліджень методом ПЛР. Зі слів Степанова, МОЗ залучає додаткове обладнання та лабораторії.


Які бувають тести на коронавірус / Інфографіка 24 каналу

Які ринки працюють в Києві

Станом на 23 травня у Києві можуть працювати понад 40 агропродовольчих ринків. Усі вони виконали протиепідемічні вимоги. 

Торгові майданчики мають надати працівникам засоби захисту. А також забезпечити масковий режим, дистанційну термометрію для відвідувачів і працівників.

Ринки є зобов’язаними забезпечити дистанцію у 3 метри між торговими місцями, дистанцію у 1,5 метри між відвідувачами. Працівники ринку мають проводити дезінфекцію поверхонь кожні три години.

Послаблення карантину у столиці

З 23 травня 12:00 у Києві стартує другий етап послаблення карантину. Зокрема, знову відновлять роботу, громадський транспорт, деякі магазини, всі ринки та ярмарки. Крім того, готуються до відкриття заклади вищої та дошкільної освіти, школи.


Що запрацює в Києві з 23 травня / Інфографіка 24 каналу

Новини про коронавірус у світі за 23 травня

Всього у світі 5 327 469 людей захворіли на коронавірус. Через хворобу померли вже 340 411 людей. Натомість 2 175 058 хворих вже одужали.

Топ-5 країн за кількістю інфікованих

Головне про коронавірус у світі

Коронавірус у Росії

Впродовж минулої доби у Росії виявили 9 434 нових хворих на COVID-19. Станом на 23 травня на території РФ коронавірусом заразилися 335 882 людей.

Найбільше нових хворих зареєстрували в Москві – за минулу добу COVID-19 виявили у 3 110 людей. Менше у Підмосков'ї (+846), Петербурзі (+363), а також у Ростовській (+353) та Нижньогородській областях (+211).

Скільки клуби УПЛ платять за тестування на коронавірус

Українська асоціація футболу перенесла рестарт чемпіонату УПЛ з 30 травня на 6 червня. Почекати з відновленням чемпіонату довелося з двох причин. Не всі команди встигають провести тести на коронавірус і підготуватися до офіційних ігор. Процедура тестування на COVID-19 обходиться клубам УПЛ в суму близько 120 тисяч гривень.

У Китаї не зареєстрували жодного симптомного випадку COVID-19

Від початку пандемії у КНР впродовж дня вперше не зареєстрували жодного симптомного випадку коронавірусу. Натомість у 28 людей виявили безсимптомний перебіг COVID-19. 23 травня материковий Китай вперше повідомив про відсутність хворих на коронавірус з симптомами.

Дослідження коронавірусу

COVID-19 під час вагітності може травмувати плаценту

Лікарі виявили патологічні зміни в плаценті хворих на коронавірус породіль. Більшість дітей народилися здоровими та у нормальний термін, тому лікарі навіть не очікували, що виявлять зміни в плаценті їхніх матерів.

У плацентах пацієнток помітили два порушення: недостатній приплив крові від матері до плоду з аномальними кровоносними судинами (мальперфузія) та згустки крові в плаценті (міжхребцеві тромби).

Football news:

Arturo Vidal: my Dream is to win the championship for the 9th time in a row. I want to do it with a leopard
Havertz is Interesting to real, but there are no specifics in the negotiations
Ronaldo showed how to train strikes: Up to perfection🎯⚽️. I feel that I am getting stronger💪 🏻
Hennessy on the future of Bayern: With Kimmich, Zule and hopefully Sane, Alaba and Tiago, we will have a competitive team
Inter will not buy Biragi for 12 million euros. The defender will return to Fiorentina
The locomotive has started a campaign to Write him a letter Pavlovich! Today, the coach leaves the club
Care Semed from Barca would be a mistake. Elder about the Catalan defender