logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Очільник ДФС Дніпропетровщини втік від активістів, що вимагають справедливого слідства у справі викрадення бізнесмена

Два тижні тому в будівлі Дніпровської ДФС провели обшуки слідчі ДБР. Правоохоронцями відкрито два кримінальних провадження за фактами незаконних дій керівництва обласної фіскальної служби, але реальних відповідей і кроків у справі утримання податківцями в заручниках підприємця – нуль, а винні – досі у своїх кріслах. Докладніше – у репортажі Наталії Дігтяр з Дніпра.

Вже другий тиждень під офісами ДФС у столиці й Дніпрі хвилюється натовп. Активісти та просто небайдужі громадяни вимагають притягнути винних до відповідальності.

Під час пікету активісти помітили головного фігуранта справи – Сергія Пенькова, коли той прямував на допит у ДБР. Звернулися за коментарем, проте марно: пан Пеньков виявився небагатослівним.

Сергій Пеньков спілкування з журналістами уникає

Як і перша, друга спроба поговорити з фіскалом була невдалою. Після того, як податківець зайшов до будівлі ДБР, назад не повернувся.

«Він ганебним чином просто узяв і втік. Просто захлопнувши за собою двері Державного бюро розслідувань. Сховавшись за кордоном з поліції. Він заховався і пішов, скоріш за все, на допит. Він попросив захисту від активістів, щоб його не скривдили. Як нам повідомили, його просто вивезли через чорний хід», – розповідає правозахисник ГО «Стоп корупції» Костянтин Варшавський.

Нагадаємо, бізнесмена Кирила Суворова майже місяць піддавали тортурам, періодично змінювали місце утримання та погрожували насиллям і в’язницею.

Коментарі

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO