Ukraine

Один хлопчик помер, у іншого - ДЦП: у Золотоноші дві родини звинувачують акушера у недбальстві під час пологів

Однак, лікар не визнає себе винним.

У місті Золотоноша Черкаської області немовля померло від травм, яке зазнало під час пологів. Так стверджують батьки новонародженого хлопчика Роми. ТСН з’ясувала, що в акушера Олександра Сичова, випускника стоматологічної академії, якого звинувачують у трагедії, це вже друге кримінальне провадження.

Батьки Оксана з Олександром розповіли, що Рома був довгоочікуваним первістком у родині. Усю вагітність Оксана обстежувалась у лікарні Золотоноші. Малюк нормально ріс та розвився. Утім, на пологах жінка народити сама не змогла. Знадобився кесарів розтин, який вчасно не зробили, бо на роботі не було гінеколога. Черговий акушер вирішив сам стимулювати пологи. Кесарів розтин зробили через годину, але дитина народилася з травмами.

"Черепно-мозкові травми, були крововиливи в мозок і було ушкодження шийного відділу хребта", - каже батько немовля.

За справу взялася поліція. Нині проводить експертизи.

"Внесено до ЄРДР кримінальне провадження за фактом неналежного надання медичної допомоги під час пологів", - повідомив начальник Золотоніського головного управління Нацполіції в Черкаської області Олександр Охрименко.

Відео У Золотоноші під час пологів помер хлопчик

Смерть немовляти в Золотоноші. Хлопчик помер від травм, яких зазнав під час пологів. Так стверджують батьки новонародженої дитини. Наші журналісти з’ясували, що в акушера, випускника стоматологічної академії, якого звинувачують у трагедії, це вже друге кримінальне провадження. Де і ким він працює тепер – дивіться далі в сюжеті.

У Золотоноші під час пологів помер хлопчик

За допомоги акушера Олександра Сичова 5 років тому у цьому пологовому народився Єгор.

"Коли сказали, що мене потрібно кесарити, у лікарні не виявилось кесаревого пакету. Коли чоловік збігав купив, тоді вони вже всі сполохнулись. Це більше години, а дитинка вже задихалась. Він родився майже мертвий", - розповіла матір Єгора Оксана Рідько.

У Єгора ДЦП. Родина вже п’ять років намагається довести в суді, що такого діагнозу не було, якби його матері вчасно зробили УЗД та операцію.

Керівництво лікарні, де стались обидві історії, просить не садити медика за ґрати. Як варіант, заборонити йому займатися медичною діяльністю.

Сам лікар після розголосу звільнився. Але за кілька кроків від лікарні, у приміщенні готелю, орендував кабінет, де продовжує приймати жінок. Медику 35 років. Навчався у Полтавській стоматологічній академії. Пологове відділення золотоніської лікарні – його перше, і як сам каже, невдале, місце роботи. Однак, лікар не визнає себе винним.

Football news:

We want to get to know you better - please complete this questionnaire and tell us what other sports media you read!
Pavel Zanozin: At Utkin and Maslachenko was a bit of a strained relationship. Vasya became the editor-in-chief of NTV-Plus, there was jealousy
Messi, de Jong and Busquets - in Barcelona's bid for the match against Osasuna
Klopp on Wijnaldum: I want him to stay. But nothing has been decided yet, everything is possible
I didn't see the greatness of Maradona at all. But I can't stop thinking about it
Carvajal will miss 4 matches of Real Madrid and plans to return to the Derby with Atletico
Messi always went a lot without the ball. Best of all, this problem was solved Guardiola