Ukraine

Оголошено тендер на послуги агента із закупівлі обладнання та програмного забезпечення для ПАТ “НСТУ”

У межах проекту “Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні”, який відбувається за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (Sida), Посольство Швеції в Україні запрошує до участі в тендері на послуги агента із закупівлі обладнання та програмного забезпечення для Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Завдання агента – закупити обладнання та програмне забезпечення для імплементації чотирирічного проекту “Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні”, який втілює Офіс Медіарозвитку Шведського Радіо (SR MDO).

Проект спрямований на розробку й запровадження ефективного робочого процесу для створення новин і редакційної роботи у регіональних філіях Суспільного, створення цифрового новинного контенту, розвиток програмного забезпечення для обміну новинами та моніторингу якості контенту.

Подати заявку на участь у тендері й ознайомитися з детальною інформацією про умови можна за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно завершився початковий період проекту, під час якого Рівненську філію було обрано пілотною для втілення проекту, сформовано команду проекту, а також здійснено робочі поїздки групи фахівців зі Шведського радіо та Шведського телебачення в UA: РІВНЕ та ознайомчий візит фахівців UA: РІВНЕ до Суспільного мовника Швеції.

suspilne.media

Football news:

Gasperini on two penalties for Juve: They are above any rules in Italy. Did we have to cut off our hands?
Sarri Pro 2:2 with Atalanta: We played with one of the best teams in Europe right now
Pep Guardiola: Manchester City have won a place in the Champions League on the pitch. I hope that UEFA will allow us to play
Atalanta extended their unbeaten streak to 14 games and is ranked 3rd in Serie A
Ronaldo scored his 27th goal in Serie A, converting a penalty in the game against Atalanta. Immobile has 29 balls
Sterling scored 27 goals for the season and broke his record. He scored a hat-trick against Brighton
Three Atalanta players have scored 15+ goals in the Serie A season. This is the best result since 1952