Ukraine

ОККО будує у Карпатах новий курорт? Львівських чиновників підозрюють у змові з корпорацією

Кому насправді належать «золоті» схили українських Карпат? І чи зможуть ці землі колись перетворитись на туристичну Мекку для гірськолижників? Група компаній ОККО опинилась у центрі гучного скандалу, а її власнику – Віталію Антонову, закидають масштабний «дерибан» вітчизняного курорту Славське. Докладніше про це – у розслідуванні Наталії Дігтяр.

Місцевий депутат Микола Хрипта поза камерою зізнається: через те, що відважився розповісти правду про земельний дерибан, тепер побоюється за свою родину, адже неодноразово доводилося чути у свій бік погрози від селищного голови та його оточення.

Про будівництво «Галнафтогазом» гірськолижного курорту на схилах, що у селі Верхня Рожанка, чули всі, тільки от самого проєкту будівництва ніхто досі не бачив.

Фото: Карпати намагаються приватизувати. Місцеві — проти. Джерело: СтопКор

Проте, на думку місцевих, у селі є люди, напряму зацікавлені у цьому проєкті. Це селищний голова Володимир Бега, його перший заступник Олег Даниляк – рідний брат першого віцепрезидента корпорації «Галнафтогазу» та керівник проєкту забудови гірськолижного курорту Володимир Гаразд.

Зауважимо, команда «Стоп корупції» кілька разів намагалась поспілкуватися з представниками корпорації, проте без успіху. Аби привернути увагу, активісти навіть провели акцію протесту під офісом «Галнафтогазу» в Києві.

А тим часом бої за коштовну карпатську землю тривають. Більше подробиць очікуйте вже в наших наступних випусках.

Football news:

Ole Gunnar Solskjaer: I Think it was a penalty against Aston Villa
Philadelphia played in t-shirts with the names of black people who died at the hands of the police
Kompany tries everything at Anderlecht: he coached without a license (terrible), played 15 matches and invested 3 million euros in the club
Aston Villa coach on Manchester United penalty: A shameful decision
Paul Pogba: Winning the Europa League and the FA Cup are two of Manchester United's goals for this season
Manchester United's first ever Premier League win 4 consecutive games with a difference at least 3 goals
Brunu has scored 7 (4+3) points in his last 3 games for Manchester United