Ukraine

Олена Урсуленко привітала медиків з професійним святом

Вчора, 17 червня напередодні Дня медичного працівника секретар Херсонської міської ради Урсуленко Олена привітала медиків КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша»:

— Хочу подякувати кожному з вас за вашу працю. Ви своїм професіоналізмом рятуєте життя, когось направляєте на вірну стежку в житті,- сказала вона. – Вважаю заслуженим, що людей в білих халатах називають ангелами. Кожна людина приходить у цей світ через ваші руки. Ви супроводжуєте її все життя, дбаючи про її здоров’я, а відтак і про якість її життя.

Слова своєї вдячності та поваги за самовідданість і щоденну наполегливу роботу працівників медичної галузі, від себе особисто та депутатського корпусу міської ради, Урсуленко Олена доповнила подяками і подарунками. А також побажала найголовнішого – здоров’я, наснаги, достатку і гарного настрою. Щоб усе, зроблене з душею і натхненням, поверталося сторицею.

Цього дня до привітань своїх колег долучилася і генеральний директор лікарні Малицька Алла з головою профкому Тітовою Наталією.

Сьогодні в державі проводиться багато реформ і вітчизняна система охорони здоров’я також почала змінюватися. Тож Олена Борисівна у теплій і дружній обстановці поспілкувалася зі співробітниками дитячих поліклінік №№1 і 2, вислухала їх думку щодо перших кроків медичної реформи, а також ознайомилася з оновленими умовами прийому пацієнтів і облаштуванням робочих місць. І була приємно вражена.

Football news:

Rivaldo: talking about VAR, Barcelona is trying to distract attention from the real problems of the club
Ribery about the robbery: the Fans and Florence to support me. Fiorentina forever!
Vinicius tested negative for the coronavirus. He will be able to play with Alaves
The tournament-the return of MLS-is still a failure. Spend in Florida (7-11 thousand cases per day), players are afraid of the virus and complain about food
Zinedine Zidane: I'm Tired of saying that real have not won anything yet. Ahead of the next final
David Silva: I will miss Manchester City💙
Giovanni Simeone: I Would like to play under my father's guidance. I dream of Atletico