logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Олена Зеленська провела свій перший публічний виступ як дружина президента. Про що говорила

Виступ відбувся під час щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії.

У дружини президента Олени Зеленської у п'ятницю, 13 вересня, відбувся перший публічний виступ у ролі першої леді. Разом із чоловіком Володимиром Зеленським вона взяла участь у заходах у рамках 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) в Києві.

"Я Олена Зеленська. Мені 41 рік, у мене двоє дітей, улюблена робота, а також чоловік, який дуже любить сюрпризи... Мушу одразу зізнатися, що дуже хвилююся. Бо сьогодні моя прем’єра – це мій перший публічній виступ у ролі дружини президента", – представилася Олена Зеленська під час зустрічі з молодими лідерами.

Вона поділилася своїм рецептом щастя. За її словами, до обрання її чоловіка президентом у неї було два "життя" – родина та улюблена робота. Нині з’явилося третє – "життя" дружини глави держави.

"Щастя зараз!" – це тема цьогорічної зустрічі YES. І це якнайкраще збігається з моїми відчуттями та ставленням до життя. Що для мене особисто щастя? Це мати можливість мріяти й одразу втілювати свої мрії", – розповіла Олена Зеленська й нагадала слова британського письменника й політика Бенджаміна Дізраелі про те, що дії не завжди приносять щастя, але не буває щастя без дії.

На її думку, щастя країни складається з маленьких особистих "щасть" кожної людини. Саме тому необхідно напрацювати свій рецепт щасливого життя та втілити його.

Присутні поставили запитання Олені Зеленській щодо її планів у статусі дружини президента. Вона розповіла, що нині розробляється стратегія дій та ініціатив. Уже виокремили низку напрямів роботи, зокрема, це – здоров’я майбутніх поколінь, що включає пренатальну сферу, шкільне харчування, фізичне виховання та активність дітей. Зеленська зазначила, що планує спиратися на експертів, профільні міністерства та організації.

Також її цікавить підтримка спорту – олімпійського та паралімпійського, а також проекти культурної дипломатії.

"Настав час діяти. Вже кілька місяців я виконую низку представницьких функцій, а зараз маю на меті обрати для себе гуманітарні місії, які мені близькі", – сказала Зеленська.

Молодь цікавилася, чи радиться президент зі своєю дружиною щодо робочих питань і рішень, а також чи погоджується перша леді з твердженням, що за кожним сильним чоловіком стоїть не менш сильна жінка. Олена Зеленська зазначила, що намагається підтримувати й допомагати чоловікові, який для неї не лише кохана людина, а й найкращий друг.

Відео Перша леді Олена Зеленська завела сторінку в Instagram

Олена Зеленська в особливе для країни 20 травня назвала себе "Перша леді-новачок". Так підписала новостворений акаунт в Instagram. Дружина президента посміхалася, поправляла йому краватк  і за руку з ним зайшла у Верховну Раду. Образ вибрала сучасний, ніжно-молочний, від українських дизайнерів.    

Перша леді Олена Зеленська завела сторінку в Instagram
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO