Ukraine

"Опозиційна платформа - За життя": Заяви "Голосу" соросят - скавуління грантових утриманок

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" вважає заяви народного депутата від фракції "Голосу" Ярослава Юрчишина про нібито скоєне народним депутатом Ренатом Кузьміним кримінальне правопорушення провокацією. Про це йдеться в заяві політсили, яка розміщена на її офіційному сайті.

Наводимо її текст дослівно:

25 листопада 2020 року прес-служба політичної партії "Голос" опублікувала інформацію про те, що депутат фракції "Голосу" у Верховній Раді Я. Юрчишин направив в офіс генерального прокурора і ДБР заяву про нібито вчинене народним депутатом України Р. Кузьміним кримінальне правопорушення, яке полягає в тому, що опозиційний депутат "ініціював неправомірну кримінальну справу про визнання Революції Гідності "державним переворотом"".

У цьому зв'язку "Опозиційна платформа – За життя" заявляє, що подібна провокація і помилкове, безпідставне звинувачення з боку представників партії "Голос" в дні річниці Революції Гідності є не чим іншим як маніпуляцією фактами, спрямованої на перешкоджання об'єктивному розслідуванню болісних подій, які мали довгострокові важкі наслідки для всієї держави і Українського народу, і використанням повноважень народних депутатів для формування, нав'язування і просування підтримуваної партією "Голос" оцінки подій 2013-2014 років як єдино правильної ідеології, що прямо суперечить статті 15 Конституції України.

Жоден з членів парламентської фракції Політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" у Верховній Раді України, включаючи Р.Кузьміна, ніколи не стверджував, що Революція Гідності є "державним переворотом". Навпаки, визнаючи право українського народу на публічне вираження свого волевиявлення в будь-яких не заборонених законом формах, Р. Кузьмін заявляв, що в 2013-2014 роках свідомі громадяни вийшли на вулиці захищати свої переконання. Однак масовими народними протестами скористалися нечисті на руку політики, які, прикриваючись гаслами Революції Гідності, зробили свою справу: узурпували владу, не передбаченим законом способом відсторонивши Президента від прийняття управлінських рішень.

Заяву народного депутата Р. Кузьміна про узурпацію влади під час Революції Гідності подано в серпні цього року за результатами всебічного аналізу заяв українських та іноземних політиків: Д.Жванії, А. Деркача, Р. Джуліані. Досудове розслідування за викладеними у заяві відомостями розпочато 1 жовтня 2020 року у кримінальному провадженні № 42020000000001885. Майже два місяці компетентні правоохоронні органи виконували свою роботу в рамках кримінального процесуального законодавства. І лише в дні річниці Революції Гідності окремі нечесні політики, спотворюючи істину, стали робити не відповідні дійсності заяви про цю справу.

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє, що спроби окремих народних депутатів перебрехати факти і не допустити об'єктивного розслідування подій, пов'язаних зі зміною влади в 2013-2014 роках, є не тільки грубим втручанням в діяльність опозиційних народних депутатів, які прагнуть захистити права своїх виборців, а й тиском на правоохоронні та слідчі органи. Тому ми вимагаємо від провладних і співчуваючих їм представників інших політичних сил утриматися від поширення недостовірних і маніпулятивних заяв до оприлюднення компетентними правоохоронними органами своїх офіційних висновків у кримінальному провадженні № 42020000000001885.

Football news:

Miranchuk will make his debut for Atalanta in the Serie A match against Udinese. He came on as a substitute 9 times
Rummenigge on the Euro: UEFA President thinks it would be wiser to host the tournament in one country
Nacho will not play with Alcoyano. Real Madrid defender has been in contact with a coronavirus infection
Cuadrado has recovered from covid and can play with Napoli
Inter have offered to rent Origi from Liverpool
Messi, Ronaldo, Neymar, Lewandowski and Ramos-in the symbolic team of the year from the UEFA website
Berbatov on Bale: He will be returned to Real Madrid if he does not start to show the level that Mourinho expects