logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Останній справжній Saab продали за мільйон гривень

Шведський аукціонний будинок Bilweb Auctions продав останній екземпляр Saab 9-3 за 465 тисяч шведських крон, що еквівалентно 1,16 мільйона гривень. Седан зразка 2014 року з пробігом 66 кілометрів зберігався у музеї марки на території науково-технічного центру колишнього заводу NOHAB в Тролльхеттані.

Цей автомобіль офіційно вважається останнім, випущеним під брендом Saab. Подібні машини збирали з 2013 по 2014 рік під контролем нового власника Saab, холдингу NEVS, але масового виробництва налагодити так і не вдалося. До того ж фірмі згодом відмовили в можливості використовувати логотип з грифоном, що змусило NEVS перейти до власної емблеми.

Проданий Saab – це седан 9-3 Aero Turbo4 з дволітровим бензиновим турбомотором, що розвиває 220 кінських сил, а також шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Автомобіль пофарбований у сріблястий колір, що поєднується з білим шкіряним салоном.

Останній справжній Saab продали за мільйон гривень - фото 368594

Останній справжній Saab продали за мільйон гривень - фото 368595

Останній справжній Saab продали за мільйон гривень - фото 368596

Останній справжній Saab продали за мільйон гривень - фото 368597

У 2015 році холдинг NEVS представив оновлені варіанти моделей 9-3 і 9-3X під власною торговою маркою, проте навіть зараз нічого не відомо про початок хоча б дрібносерійного випуску таких машин. У планах NEVS – компактний електричний седан 9-4 на модульній платформі Phoenix і батарейний кросовер 9-4x на "візку" Theta компанії GM.

Themes
ICO