Ukraine

Ожина: корисні властивості та протипоказання

Солодка, але терпка ожина – улюблена літня ягода багатьох.

Але переваги цієї красуні виходять далеко за межі її смаку – вона володіє вражаючими корисними для здоров'я людини властивостями.

Ожина – чудовий варіант для задоволення потреби в солодкому, особливо, якщо ви хочете схуднути, або дотримуєтеся дієти з низьким вмістом вуглеводів. Одна чашка свіжої ожини містить всього 62 калорії, 1 грам жиру і 14 г вуглеводів. У ожини також низький глікемічний індекс (ГІ) – 25. ГІ показує, як продукти, що містять вуглеводи, можуть впливати на рівень глюкози в крові. Вважається, що показник 55, або нижче, з меншою ймовірністю здатний підвищувати рівень цукру в крові.

Ожина: корисні властивості та протипоказання - фото 252789

Ожина: корисні властивості та протипоказання

В одній чашці свіжих ягід ожини міститься 30,2 міліграма вітаміну C. Це половина рекомендованої щоденної норми споживання. Вітамін С є невід'ємним компонентом в утворенні колагену в кістках, сполучної тканини і кровоносних судинах.

Навряд чи вживання ожини принесе вашому організму шкоду, тільки якщо у вас немає на неї алергії. Однак, рекомендується дотримуватися обережності у вживанні чаю або відвару з листя ожини. Споживання надмірної кількості такого чаю збільшує кількість танінів в організмі і може викликати шлункові ускладнення, такі як нудота і блювота.

Football news:

Lukas Podolski: Sane hasn't reached the top level yet. He needs to play for the national team, win the Euro or the world Cup
Police arrested a 12-year-old boy in the case of threats against Zaa
These people are sick. They need help. The fear and loathing of the North London Derby
Farfan's goal could not be counted: before that, the referee called from the goal, and CHorluka just took the ball and ran forward with it
Son has scored 10+ goals for Tottenham in the Premier League four seasons in a row
Milan are Interested in the striker of Lille Osimana
Dembele does not want to move to Manchester United. He believes that he will succeed in Barca