Ukraine

Петицію про повернення фонтану позаду драмтеатру у власність громади підписало понад 450 ужгородців при 250 необхідних (ДОКУМЕНТИ)

Петицію про повернення фонтану позаду драмтеатру у власність громади підписало понад 450 ужгородців при 250 необхідних (ДОКУМЕНТИ)

Петицію "Повернемо фонтан позаду драмтеатру ужгородцям!" підписало понад 450 жителів обласного центру Закарпаття за мінімально необхідних 250 підписів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив автор петиції Олександр Волосянський.

Реагуючи на петицію, Ужгородська міська рада розгляне на своєму засіданні два проекти рішень - стосовно викупу ділянок під фонтаном для суспільних потреб та щодо запровадження мораторію (заборони) на видачу дозволів на будівництво на ділянках під фонтаном.

Також мерія надіслала звернення до Закарпатської ОДА з проханням внести споруду драмтеатру до переліку новиявлених об’єктів культурної спадщини разом з охоронною зоною навколо, тим самим унеможлививши забудову ділянок під фонтаном. Також міськрадою розглядаються варіанти подання судових позовів щодо повернення ділянок під фонтаном місту.

"Будемо продовжувати й надалі відстоювати нашу позицію - ніякої забудови навколо Драмтеатру, там має бути виключно громадський простір для всіх ужгородців!", - пише О.Волосянський.

04 червня 2018р.

Football news:

Photo of the day: Kvyat and 4 other Formula 1 drivers refused Kaepernick's gesture before the restart
Courtois played 17 dry games for real in the La Liga season. This is the best overall result in 25 years
Sergio Ramos: it's not the referees who win or lose La Liga
The banner of Labor player was struck by lightning in training. They say there were no visible signs of a thunderstorm (this happens)
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo stepped on his foot. It's a penalty
Ramos scored 5 goals after the resumption of the season, 3 from penalties
Jurgen Klopp: Titles don't make players better. I don't like questions about dynasty and dominance