logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Pianoбой записав новий альбом разом з фанами

Вихід нового альбому анонсував музикант Дмитро Шуров, який виступає під псевдонімом Pianoбой. Платівка називається "Сьогодні Це Мі".

Учасники фан-клубу Шурова pianofamily взяли участь у записі хорів, ударів, вигуків, звуків лісу і природи для кількох пісень альбому.

"Я завжди мріяв, щоб ці відчуття співтворчості автора-слухача були в альбомі Pianoбоя і я шукав способи, як це зробити, — каже Дмитро Шуров. — В результаті в альбом, в якому вже є барабани, записані в великих кімнатах, масштабні струнні оркестри і урбаністичні звуки, я вирішив додати найціннішу частинку — енергетику наших фанів. Ми зібралися разом у великій затишній студії, послухали найновіші пісні, і записали до них хорові партії".

Автор: пресслужба
 

Дмитро Шуров — 37-річний український музикант, соліст проекту Pianoбой з 2009 року. У минулому — піаніст гуртів "Океан Ельзи" (2001—2004) і "Земфіра" (2006—2009).

Зараз ви читаєте новину «Pianoбой записав новий альбом разом з фанами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO