Ukraine

Під офісом "Нацкорпусу" підірвали гранату: звинувачують Іллю Киву – відео

У Києві в ніч проти 29 листопада підірвали, найімовірніше, гранату біля офісу одного з лідерів "Національного корпусу" Максима Жоріна. На щастя, обійшлося без постраждалих. У самі партії у всьому звинувачують членів проросійської ОПЗЖ, зокрема натякають на слід Іллі Киви.

Потерпілих немає, внаслідок вибуху частково пошкоджений паркан і двері будинку, повідомила поліція міста Києва.

Вибухотехніки виявили деформовані металеві фрагменти, рештки ймовірно від гранати, які вилучили й направили на експертизи. Наразі правоохоронці проводять комплекс слідчих і розшукових дій, спрямованих на встановлення всіх обставин цієї події та осіб, причетних до неї,
– розповів начальник оболонського управління поліції Євген Худяков.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтями про хуліганство й незаконне поводження зі зброєю. За це організаторам вибуху може загрожувати від 3 до 7 років.

Хоча правоохоронці не кажуть ні назви партії, ні імені політика, під чиїм офісом стався вибух, сам Максим Жорін розповів: вибух стався під офісом "Національного корпусу".

"Це сталось вночі, близько 2 години, тому людей, на щастя, там не було. Та якими треба бути дегенератами, щоб наражати на небезпеку сотні людей, адже постраждати міг будь-хто", – наголосив керівник центрального штабу "Нацкорпусу".

Вибух він пов'язує з політичною діяльністю партії, адже, мовляв, саме напередодні її члени проводили акцію під посольством Росії. Політик переконаний, що ці дві події пов'язані одна з одною.

Ми не раз попереджали, що Кива та його підопічний Ширяєв – шавки російського агента Медведчука – мають цілі склади зі зброєю. Як бачите, вони вже перейшли до активних дій,
– заявив Максим Жорін.

До свого поста в телеграмі він прикріпив відео моменту вибуху під офісом. На ньому помітно спалах від вибуху й чоловіка, який втікає на велосипеді. Імовірно, саме цей чоловік і влаштував вибух.

До слова, це вже не перший такий випадок. Минулого разу під офісом партії підривали гранату лише трохи більше як місяць тому – у ніч проти 25 жовтня.

Вибух під офісом "Національного корпусу": дивіться відео

Football news:

Griezmann supported the 15-year-old Ukrainian who was beaten in Paris: Power to you, Yuri. Unbearable footage
Lampard on Werner's unforced penalty: I'm upset. He gave a lot to Chelsea, it just went wrong
Napoli scored against Verona in 8.9 seconds. After the start of the match. Only Milan scored faster in Serie A
Werner did not score a penalty for the first time since October 2018. The series of 8 goals in a row was Interrupted
Arsenal will pay Real Madrid 2 million euros for the lease of Edegor. The transition can make Monday
Vladimir Gazzaev will lead Siena from the 4th Italian League instead of ex-striker Milan Gilardino
Ozil has signed a 3.5-year contract with Fenerbahce