Ukraine

Підсумки дня: м’ясо дорожчає, міст заробляє гроші, а археологи продовжують шукати артефакти

Якими були новини 4 червня.

В очікуванні спеки, яку прогнозували синоптики, понеділок в плані погоди хмельничан здивував: короткочасна злива подекуди з градом освіжила місто. А от серед «свіжих» новин – деякі нововведення у територіальних громадах. Так, наприклад, в Дунаївцях штрафуватимуть за використання питної води для поливу городів, а в Новій Ушиці ввели обмеження на продаж алкоголю.

Щодо новин економічних, то в Асоціації постачальників торговельних мереж порахували, як змінилася вартість м’ясного кошика на Хмельниччині. Як виявилося, зміни – не в бік здешевшання. А от зарплати, на превеликий жаль, показали "мінус".

Уже надвечір стали відомі подробиці жахливого інцитенту, що сталося днями в обласному центрі: поліцейські вирахували та затримали молодика, якого підозрюють у вбивстві вагітної жінки.

Не перестаємо стежити і за новинами щодо стану потерпілих в резонансній аварії, що сталася п’ять днів тому поблизу Хмельницького. Лікарі розповіли про стан дітей, які досі перебувають в лікарні та свої прогнози щодо їх одужання.

Football news:

Agent de Bruyne: Kevin is not thinking about leaving Manchester City. 90% of news is nonsense
Ronaldo is the king of alcohol. I was out with Vieri, begging for beer from the media, and I figured out how to drink in front of the coach
MLS is back: almost 9 minutes of protest against racism and a giant virtual adidas logo in the center of the field
Solskjaer on MATIC: I'm Glad he stayed. We need experience in a team with children who run around
Germany manager Bierhoff: Havertz is a player for Real Madrid
Buffon's agent: Gianluigi should become a coach. He can lead Juve
Barcelona won the court against Santos in the Neymar case. The Brazilians demanded more than 61 million euros