Ukraine

Підтоплених населених пунктів після паводків на заході країни немає, – ДСНС

Силами ДСНС з початку проведення робіт врятовано 478 осіб - Підтоплених населених пунктів після паводків на заході країни немає, – ДСНС

Силами ДСНС з початку проведення робіт врятовано 478 осіб

На території західних областей ліквідовано підтоплення всіх населених пунктів, підвалів і присадибних ділянок, що сталося внаслідок рясних дощів у червні.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

«Станом на 11 липня на території західних областей підтоплених населених пунктів (було 349), підвалів (було 7 тис. 225) та присадибних ділянок (було 22тис.182) немає», – йдеться в повідомленні.

За інформацією рятувальників, унаслідок негоди зруйновано 202,4 км автодоріг та 95 мостів, пошкоджено 549 км доріг та 213 мостів в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Силами ДСНС з початку проведення робіт врятовано 478 осіб, евакуйовано 721 особу, відселено 1324 особи та перевезено через підтоплені ділянки доріг 2565 осіб.

Протягом доби відкачано 1885 кубометрів води.

До робіт залучено 183 особи та 80 одиниць техніки, з них від ДСНС 128 чоловік особового складу та 61 одиниця техніки (з них 2 гелікоптери ДСНС).

Інтенсивні опади протягом 22-24 червня призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській та Тернопільській областях. Через стихію загинули троє людей, ще одна людина зникла безвісти в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, рятувальники четвертий день гасять лісову пожежу на Луганщині.

Як повідомлялося, ДСНС визнала рекордну посуху на Одещині надзвичайною ситуацією державного рівня.

Football news:

Goetze turned down Beckham's Inter. Mario wants to play in Europe
Tonali will move to Inter after the end of the Europa League
Gasperini worked at Juventus (only with youth) and Inter (sacked after 5 matches), but Atalanta became the grandee for him
Parejo and Coquelin has gone from Valencia to Villarreal
Coca: The win over Liverpool had a good impact on us. It is not easy to beat the European champion and the Premier League twice
Giovane Elber: Lewandowski is better than Messi now. Lionel is a genius, but this year Robert is unattainable
The head of the Belarusian Tribune was detained in Minsk. Max, we're with you