Ukraine

Після карантину для вчителів віком понад 60 років зроблять гнучкий графік роботи, – МОН

pВчителям віком 60+ міністерство освіти дозволить працювати за гнучким графіком/p p /p - Після карантину для вчителів віком понад 60 років зроблять гнучкий графік роботи, – МОН

Вчителям віком 60+ міністерство освіти дозволить працювати за гнучким графіком

Після повернення закладів освіти до звичної роботи для вчителів віком понад 60 років буде встановлений гнучкий графік роботи. Про це в ефірі програми «Сніданок з 1+1» сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, – повідомляє освітній портал Освіта.

За її словами, це буде зроблено для того, щоб не наражати на небезпеку педагогічних працівників, які перебувають у групі ризику.

«Коли заклади освіти будуть повертатись до нормальної роботи, то, безперечно, директори врахують вік кожного працівника і зроблять гнучкий графік роботи, щоб не наражати на небезпеку людей, які перебувають у групі ризику», - сказала Мандзій.

Також вона повідомила, що під час гнучкого графіку роботи вчителі можуть виконувати інші функції, які можуть бути корисними школі.

Вона наголосила, що на заробітній платі працівників це не відобразиться.

Керівників шкіл і педпрацівників, які досягли пенсійного віку, повинні перевести з безстрокових трудових договорів на термінові. Про це йдеться в законі «Про загальну середню освіту» та Міністерством освіти надало додаткові роз'яснення щодо застосування механізму.

Football news:

Ex-city defender Onuoha: I never felt safe in the US. If the police don't like it, you can lose your life
Barcelona wants to bring back 19-year-old Manchester City defender Garcia. The English are not going to let him go
Gianni Infantino: We must all say no to racism and violence. In any form
Barcelona for 4.5 million euros will buy 70% of the rights to 19-year-old forward Sao Paulo Maya
Martin Ødegaard: Sociedad wants to get into the Champions League is a dream. It's hard to fight Real Madrid and Barca, but we can fight the rest
Newcastle midfielder Longstaff is close to a move to Udinese. His salary will increase by more than 30 times
Milan defender Duarte was injured. This is the second injury at the club after resuming training