Ukraine

Післякарантинна мода: найстильніші види чоловічих вусів

Волосся на обличчі входить і виходить з моди доволі часто. Але цілком можливо, що після карантину вуса знову будуть у тренді. Ми знаємо все про найстильніші види вусів і сьогодні розповімо про це тобі.

Оскільки, за прогнозами стилістів, хіпстерська борода, можливо, добігає кінця свого життєвого циклу, вуса підхоплюють естафету. І в цьому чимала заслуга селебріті, які своїм прикладом показують найцікавіші варіанти. Тож розповідаємо, як вибрати стиль, який не буде виглядати нерозумно і буде відмінно підходити до зовнішності та твого способу життя.

Популярні види і форми вусів серед чоловіків

Класичні вуса

Акуратні вуса над верхньою губою у класичній формі не втрачають популярності через зручність і акуратність. До цього ж виду варто віднести і доглянуті, часто навіть підкручені вуса. Правда, вони все більше асоціюються з ретро-стилем. Однак, що перші, що другі адаптуються під будь-яку форму обличчя, так що це – безпомилковий варіант.

Післякарантинна мода: найстильніші види чоловічих вусів - фото 405353
Вуса "олівець"

Це дуже тонка смужка волосся над верхньою губою, спочатку задумана як елегантна мінімалістська реакція на волосся на обличчі чоловіків вікторіанської епохи. Популяризований голлівудськими ідолами, стиль тільки пізніше став атрибутом звичайного джентльмена. Звичайно, це не означає, що "олівець" не можна використовувати в сучасному контексті, але варто мати на увазі, що для підтримки чітких ліній буде потрібне майже щоденне гоління.

Післякарантинна мода: найстильніші види чоловічих вусів - фото 405352
Піраміда

Такі вуса мають широку основу на губі і тонку верхівку біля носа. Пірамідальні плавні вуса виглядають витончено і дуже стильно, не дарма їх часто експлуатують у кінематографі. Зустріти їх можна, наприклад, у Бреда Пітта.

Післякарантинна мода: найстильніші види чоловічих вусів - фото 405356
Післякарантинна мода: найстильніші види чоловічих вусів - фото 405354
Італійські і французькі вуса

Тонкі вусики, які не заходять на територію губ і обрамляють посмішку. Вони дуже акуратно і коротко підстригаються. Мають порожню серединку і не перетинаються. У цих вусах все прекрасне, але є маленький нюанс: з ними легко перетворитися у "солодкавого" чоловіка.

Післякарантинна мода: найстильніші види чоловічих вусів - фото 405355
Вуса "шеврон"

Про форму вусів "шеврон" можна здогадатися з назви: це вуса в формі шеврону, що повністю закривають верхню губу. Найближчий до природної форми, шеврон – хитрий стиль, який можна використовувати, щоб врівноважити великі риси обличчя і передати якусь атмосферу "татуся вісімдесятих". Але для такої форми потрібна пристойна густота волосся, щоб не виглядати школярем, який намагається зійти за дорослого.

Післякарантинна мода: найстильніші види чоловічих вусів - фото 405357
Англійські вуса

Елегантні вуса з тонкими кінчиками добре поєднуються з пухкими губами і великими рисами обличчя. З таким типом вусів легко зійти за британського джентльмена.

Післякарантинна мода: найстильніші види чоловічих вусів - фото 405358
Вуса форми "фу манчу"

Назва походить від персонажа літературного твору Сакса Ромера. Вусики-нитки асоціюються зі злими геніями і китайськими імператорами. До речі, імператорські вуса легко укласти вгору, щоб перетворитися з цинічного героя у Сальвадора Далі.

Післякарантинна мода: найстильніші види чоловічих вусів - фото 405359

Усі ЗА та ПРОТИ вусів

Сьогодні вуса не можна назвати ультрамодним аксесуаром чи показником статусу, але вони, безумовно, додають стилю і екстравагантності своєму власникові незалежно від виду. Однак варто врахувати всі плюси і мінуси.

Переваги:

Недоліки вусів:

Football news:

Liverpool were evaluated by Werner above Sancho and Caverta. Klopp personally informed the player about the disruption of the transfer (the Athletic)
This is ridiculous. Sancho reacted to the haircut penalty and then deleted the tweet
Barnes on Werner at Chelsea: if Klopp really wanted him, Timo would have chosen Liverpool
Klopp on Liverpool players taking a knee: I was proud of. This is an important message
Bale's agent: Gareth speaks Spanish. TV experts make themselves look like idiots
Krasnodar does not plan to release Adamov, who is Interested in Loco. His compensation is 20 million euros
Chelsea are actively working on the transfer of Chilwell