Ukraine

“Південна стратегія розвитку”: Понад 600 учасників з 15 країн світу

Як повідомляв “Новий Візит”, у с. Стрілковому на Арабатській Стрілці стартував І Міжнародний інвестиційний форум “Південна стратегія розвитку”. Захід проходить під патронатом Президента України Володимира Зеленського та голів п’яти обласних державних адміністрацій. 

Інвестиційний форум складатиметься з 2-х пленарних засідань та 12-ти секцій, на які завітали 168 голів громад, понад 400 гостей та волонтерів, 30 професійних спікерів, представників 5 Міністерств.

Як зазначив голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир, тема кожної із секцій обов’язково стане основою для розвитку не лише півдня, а й всієї України, адже на різних локаціях відбуватимуться презентації важливих проєктів:

«Подібних інвестиційних форумів на Херсонщині має бути більше, адже наша область має великі можливості та потенціал.  «Південна cтpатегія pозвитку» має на меті не лише pеалізувати різноманітні пpоєкти, але і зміцнити позицію pегіону у кожній сфері. Переконаний, вже зовсім скоро  від форуму ми отримаємо перші результати, адже серед його учасників  багато  міжнародних інвесторів».

Поділитися новиною

Football news:

St. Petersburg police asked a fan to remove the flag of Ukraine in the fan zone
Shevchenko played bravely, but paid for the failures in the center and on the flanks - the Netherlands could lead bigger
Zidane to the journalist: Will you ask the same stupid questions? Your job is a disgrace
Barcelona wants to get 5-10 million euros for Umtiti. He was bought for 25 million
Lionel Messi: The title with the national team of Argentina is my big dream. I have been close many times
Brazil coach: Previously there was an extraordinary Zico, today there is Neymar, and before him there were Romario and Ronaldo
Blind on Eriksen: I had to overcome myself to play against Ukraine. I am proud that I was able to