Ukraine

Півмільйона безробітних: які у них професії, освіта і вік

Півмільйона безробітних: які у них професії, освіта і вік
Половина безробітних мають вищу освіту. Фото: pixabay.com

1 липня на обліку в Державній службі зайнятості перебувало майже 518 тис. безробітних. Серед них 58% - жінки, 42% - чоловіки.

Половина безробітних мають вищу освіту. 33% - закінчили професійно-технічний навчальний заклад, а 17% - загальноосвітню школу. Молодь до 35 років становить третину безробітних. Інша третина - люди, яким від 35 до 44 років. Серед тих, кому понад 45 років - 40% безробітні, повідомляють у Державному центрі зайнятості.

З усіх безробітних 4% мали інвалідність, 2% - колишні учасники АТО, 1% - внутрішньо переміщені особи, 8% - люди, яким до пенсії за віком залишилося 10 і менше років, 1% - випускники навчальних закладів. Ці люди потребують додаткового сприяння в працевлаштуванні.

До звільнення 17% безробітних працювали у сфері торгівлі, 14% - у переробній промисловості, 13% - у держуправлінні, обороні та соцстрахуванні, 9% - у сільському, лісовому та рибному господарстві.

З початку карантину роботу знайшли 174 тис. українців, з них - 116 тис. безробітних. Найбільше людей пішли працювати у сільське господарство - 54% від усіх працевлаштованих, у переробну промисловість - 13% та 11% - у торгівлю.

Після послаблення карантинних обмежень відновлюється робота підприємств та організацій. Завдяки цьому в червні вдалося працевлаштувати 54 тисячі українців, що на третину більше, ніж у травні.

В Україні середня зарплата становить понад 10 тис. грн. У Києві роботодавці у середньому готові платити 15 тис. грн, свідчать дані Держстату.

Зараз ви читаєте новину «Півмільйона безробітних: які у них професії, освіта і вік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Sergi Roberto on the Barcelona-Bayern match: It will be like the final
David Silva has agreed a 3-year contract with Lazio for 9 million euros. He will leave the city for free
Mertens Pro 1:3 with Barca: after Langle's goal, Napoli forgot how to play
Muller before Barca: anything can happen in a match of this level
Mammana about moving to Sochi: I will Try to achieve a lot with this great club
Chakyr should not have counted Langle's goal. Ex-referee Andujar Oliver on the Barcelona-Napoli match
Lampard on Chelsea's challenge for the new season: we Don't want to limit ourselves to fighting for the top 4