Ukraine

Платіжна система Facebook Pay розпочала роботу в Україні

Без гучних анонсів і презентацій соціальна мережа Facebook запустила власний платіжний сервіс на українському ринку. Він дасть можливість українцям оплачувати покупки в екосистемі Facebook, яка також включає в себе сервіси і додатки Instagram, Messenger і WhatsApp.

Як повідомляє 24 канал, Facebook Pay дозволяє відправляти гроші іншим користувачам, купувати ігри та внутрішньоігровий контент, квитки на різні заходи, робити пожертвування, купувати й продавати речі в інтегрованому магазині та групах, а також просувати свої товари або компанію за допомогою реклами на Facebook.

Як працює Facebook Pay

Для здійснення платежів у Facebook Pay необхідно прив'язати банківську карту (Mastercard, Visa) або електронний гаманець PayPal (в Україні не працює) до свого облікового запису. У користувачів є можливість переглядати історію платежів та обирати валюту. Платежі здійснюють в доларах за курсом банку.


В Україні запрацював Facebook Pay

Наразі сервіс доступний лише в десктопній версії. Зараз через Facebook Pay можна зробити пожертвування через вбудований механізм збору грошей на Facebook, а також купити віртуальну валюту Facebook Stars, за допомогою якої можна буде підтримати блогерів.

Чи буде соціальна мережа брати комісію при оплаті покупок, не повідомляється. Також невідомо які саме опції платежів і коли стануть доступні українським користувачам Instagram, Messenger і WhatsApp. У самій компанії поки не прокоментували запуск сервісу в Україні.

Football news:

Carragher on de Bruyne: Next after Messi and Ronaldo. This is the best player in the Premier League
Morata arrived in Turin. He goes to Juve on loan
Barcelona wanted to buy Tiago before he moved to Liverpool. Catalans were ready to pay 10 million euros
Pep about 3:1 with Wolverhampton: Sometimes Manchester City enter the season quickly, sometimes they don't. We played well
Kevin de Bruyne: Wolverhampton have caused Manchester City problems before. I am glad that we played well
Stefano Pioli: Milan are confident, can grit their teeth and fight. Zlatan proves that he is a champion
Ibrahimovic on the Bologna double: If I was 20 years younger, I would have scored a couple more. But I'm not old