logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Погода у Закарпатті на сьогодні, 11 листопада. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде прохолодно, дощитиме.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде –+6, удень – +10.

Похмура погода буде триматися  не весь день – ввечері небо стане чистим та ясним. Уночі піде дощ, який ще до ранку закінчиться. Більше опадів не передбачається.

У Хусті – +3 вночі і  +9 удень. Похмура погода буде триматися не весь день – ввечері небо стане чистим та ясним. Ранковий дрібний дощ закінчиться ближче до середини дня. Більше опадів не очікується.

У Воловці – +2 уночі і  +6 вдень. Протягом усього дня у Воловці буде триматися хмарна погода. Практично весь час йтиме дощ, який у другій половині дня повинен послабшати. Ближче до вечора він припиниться.

У Сваляві – +3 уночі і  +7 удень. У Сваляві сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Дрібний дощ йтиме майже весь день. Вранці він може посилитися, проте до вечора поступово стихне.

У Тячеві – нічна температура становитиме – +4, денна – +9.

У Тячеві майже весь день погода буде похмурою, лише ввечері небо проясниться. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме – +6, денна – +10.

Ранок та день у Перечині будуть хмарними, тільки вечір порадує нас ясним небом. Вночі йтиме дощ, який до ранку повинен послабшати, а до середини дня і зовсім закінчитися.

У Великому Березному – вночі – +2, удень – +8.

Весь день у Великому Березному – хмарно. До кінця дня продовжуватиме йти дощ.

У Берегові та Виноградові – вночі – +5, удень – +10. Похмура погода буде триматися у Береговому не весь день – ввечері небо стане чистим та ясним. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі +1, вдень – +6. У Міжгір’ї протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Вночі йтиме дощ, який до ранку повинен послабшати, а до середини дня і зовсім закінчитися.

У Рахові – уночі +1, вдень – +6. У Рахові хмарна погода трималася до самого вечора. У другій половині дня розпочався дощ, який йтиме до пізнього вечора.

Цього дня вшановується пам’ять преподобної Анастасії Римлянки і преподобного Аврамія самітника. Мисливці вірили: “Якщо вовки зграями бродять полями, то чекай великих бід: епідемій, голоду чи війни”. Якщо 11 листопада “небо заплаче, то слідом за дощем і зима прийде”.

Народні прикмети на 11 листопада

 1. Якщо 11 листопада господар стада віддячить пастуха, то цілий рік його вівці будуть цілими і неушкодженими.
 2. Перш ніж приступити до стрижки овець, потрібно взяти клаптик вовни і вкласти його в ножиці, щоб задобрити злих духів.
 3. Якщо вовки нишпорять по полях, то буде біда. Можливий неврожай, голод чи війна.
 4. Щоб сім’я була міцною і дружньою, 11 листопада всі її члени повинні зібратися разом.
 5. Якщо дівчина в цей день одягне коралове намисто, то буде щасливою і коханою. А якщо намисто повісити вдома на видному місці, то житло буде захищено від злих духів.
 6. Цей день не варто проводити в компанії малознайомих людей. Можливі сварки на рівному місці.
 7. Дитину одну залишати не можна, інакше трапиться з нею неприємність.
 8. Якщо йде сніг або дощ, то в день Архангела Михайла (21 листопада) буде відлига.
 9. Низько рухаються хмари по небу – до похолодання.
 10. Якщо вночі іній, то днем снігу не буде.
 11. Голуби воркують – значить, погода буде хороша.

zakarpatpost.net

Themes
ICO