logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Поліцейські розіграли "спецоперацію", щоб вкрасти майже 20 тисяч євро: деталі

У Миколаєві поліцейські пограбували підприємців / ДБР

Двоє працівників української поліції та іноземець, внесений до бази Інтерполу як шахрай, змовилися, щоб пограбувати українських підприємців на 19 тисяч 700 євро. Для цього розробили цілу "спецоперацію" із фейковим затриманням.

Про злочин, скоєний працівниками поліції та іноземцем-шахраєм 25 січня розповіли у пресслужбі ДБР

Як поліцейські організували викрадення грошей у підприємців

Двоє українських підприємців хотіли купити сільськогосподарську техніку. Вони знайшли продавця-іноземця, який повідомив, що потрібна українцям техніка в нього є, але розташована у Польщі. За саму техніку та за її перевезення до України іноземний громадянин запросив в українських бізнесменів 19 тисяч 700 євро. 

Миколаїв
Затримали поліцейських, які імітували арешт іноземця з метою пограбування / Фото ДБР

Під час передачі грошей правоохоронці, які були у змові з іноземцем, розіграли затримання чоловіка – цілу "спецоперацію": одягнули на нього кайданки, кинули в машину та вивезли. А разом із ним вивезли й гроші – як "речовий доказ". Згодом поліцейські зі спільником поділили вкрадену валюту між собою.

Що відомо про підозрюваних у пограбуванні українських бізнесменів

Слідство встановило особу іноземного громадянина, причетного до злочину. Виявилося, що він є у базі Інтерполу та перебуває у міжнародному розшуку за шахрайство у Польщі.

Злочин
Вилучене у підозрюваних під час обшуку / Фото ДБР

Іншими підозрюваними у злочині є:

Чоловікам оголосили підозру в шахрайстві, вчиненому групою осіб та зловживанні службовим становищем.

Вилучене
Під час обшуку вилучили гроші, зброю та наркотики / Фото ДБР

Themes
ICO