logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Поліцейський вистрілив в учасника вуличних заворушень в Гонконзі

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Поліцейський зробив постріл з табельної зброї в учасника вуличних акцій протесту під час чергових заворушень, що охопили в понеділок вранці низку районів Гонконгу. Про це повідомляє УНН з посиланням на радіостанцію RTHK.

Інцидент стався в районі Сай Ван Хо, де група демонстрантів в масках почала розкидати по проїжджій частині сміття з метою заблокувати рух транспорту. У спробі відновити порядок один з офіцерів дорожньої поліції дістав пістолет і вистрілив у нападника на нього радикала з близької відстані. Той впав на землю, його стан невідомий. Слідом за цим очевидці почули ще кілька пострілів.

Групи демонстрантів з числа студентів в ранкову годину пік спробували влаштувати в місті транспортний хаос. На багатьох дорогах відзначені серйозні пробки. Поліція в деяких районах застосувала для розгону груп радикалів сльозогінний газ.

Нагадаємо, на початку літа в Гонконзі почалися масові акції протесту проти наміру влади прийняти законопроект про екстрадицію, що дозволяє видавати правопорушників материковому Китаю. Незважаючи на відкликання законопроекту, прихильники опозиції з числа молоді висловлюють готовність продовжувати заворушення.

Themes
ICO