Ukraine

Поліція відзвітувала про готовність до масових акцій у Києві (Відео)

поліцейські
поліцейські Facebook / Національна поліція України

Правоохоронці просять ставитися з розумінням до можливих перевірок та оглядів

Близько 1,5 тис. поліцейських та нацгвардійців забезпечуватимуть правопорядок у центрі Києва під час масових заходів з нагоди Дня захисника України. Про це розповів начальник головного управління поліції Києва Андрій Крищенко.

Він попередив, що поліція за необхідності може вибірково перевіряти перехожих, тож попросив містян ставитися з розумінням до вимог правоохоронців.

"Очікується велика кількість учасників заходу, за даними організаторів – це приблизно 20 тис. осіб. Поліція буде діяти у посиленому режимі… Також будуть посилені наряди ДСНС у центральній частині міста. За маршрутами заходу та в місцях локацій будуть працювати вибухотехніки, кінологи, при необхідності ми будемо проводити поверхневі перевірки", – зауважив Крищенко.

Нагадаємо, на сьогодні у столиці анонсований марш спротиву капітуляції. Це вже друга така масштабна акція. У неділю, 6 жовтня, Всеукраїнське віче лише на Майдані Незалежності в Києві зібрало понад 10 тис. людей. За даними організаторів, сьогодні люди прибудуть до Києва з різних областей, також паралельно триватимуть заходи в регіонах.

Football news:

Jota has 8 goals in his last 8 games for Liverpool
Powerful cyber attack on Manchester United: hackers blackmail, and the state threatens a fine (up to 18 million) for leaking data about fans
We want to get to know you better - please complete this questionnaire and tell us what other sports media you read!
Pavel Zanozin: At Utkin and Maslachenko was a bit of a strained relationship. Vasya became the editor-in-chief of NTV-Plus, there was jealousy
Messi, de Jong and Busquets - in Barcelona's bid for the match against Osasuna
Klopp on Wijnaldum: I want him to stay. But nothing has been decided yet, everything is possible
I didn't see the greatness of Maradona at all. But I can't stop thinking about it