logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Поліція відзвітувала про готовність до масових акцій у Києві (Відео)

поліцейські
поліцейські Facebook / Національна поліція України

Правоохоронці просять ставитися з розумінням до можливих перевірок та оглядів

Близько 1,5 тис. поліцейських та нацгвардійців забезпечуватимуть правопорядок у центрі Києва під час масових заходів з нагоди Дня захисника України. Про це розповів начальник головного управління поліції Києва Андрій Крищенко.

Він попередив, що поліція за необхідності може вибірково перевіряти перехожих, тож попросив містян ставитися з розумінням до вимог правоохоронців.

"Очікується велика кількість учасників заходу, за даними організаторів – це приблизно 20 тис. осіб. Поліція буде діяти у посиленому режимі… Також будуть посилені наряди ДСНС у центральній частині міста. За маршрутами заходу та в місцях локацій будуть працювати вибухотехніки, кінологи, при необхідності ми будемо проводити поверхневі перевірки", – зауважив Крищенко.

Нагадаємо, на сьогодні у столиці анонсований марш спротиву капітуляції. Це вже друга така масштабна акція. У неділю, 6 жовтня, Всеукраїнське віче лише на Майдані Незалежності в Києві зібрало понад 10 тис. людей. За даними організаторів, сьогодні люди прибудуть до Києва з різних областей, також паралельно триватимуть заходи в регіонах.

Themes
ICO