Ukraine

Понад 300 пасажирів карантинного лайнера Diamond Princess вилетіли до США

До польоту допустили лише здорових громадян.

Понад 300 пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess, більшість із яких - американці, перебувають на борту двох літаків, які надав Держдепартамент США.

Про це повідомляє CNN.

До аеропорту Ханеда у Токіо пасажирів корабля привезли десятьма автобусами. 

До початку евакуації пасажирів обстежили на симптоми коронавірусу. Після приземлення їх також оглянуть працівники Центру з контролю та профілактики захворювань США.

"Тільки тим, у кого не було симптомів, дозволили сісти на рейси, - сказала речниця Держдепартаменту США. - Наша основа мета - забезпечити добробут та безпеку громадян США за кордоном".

Відомо, що один із літаків прямує до військово-повітряної бази Kelly Field у Техасі, а інший до авіабази Travis у Каліфорнії. 

Як повідомлялося, ще одна країна готується забрати своїх громадян із карантинного лайнера Diamond Princess в Японії. Спеціальний борт вилетить до судна найближчим часом. 

Нагадаємо, круїзний лайнер Diamond Princess перебуває на карантині поблизу порту Йокогами у Японії від 3 лютого. Менш ніж за тиждень він перетворився на черговий осередок спалаху нового коронавіруса з Китаю. Наразі щонайменше 218 пасажирів лайнера інфіковані патогеном. 

Лайнер Diamond Princess, який є власністю британсько-американської компанії Carnival Corporation, вирушив у двотижневий круїз 21 січня. Він відплив з японського міста Йокогама і зупинявся у низці портів Японії, В'єтнаму, Тайваню та Гонконгу. 

На борту судна перебувало понад 3 711 осіб. З них 2 666 – пасажири, інші 1 045 – члени екіпажу. Серед останніх – 25 громадян України.

Грандіозна морська мандрівка Diamond Princess мала завершитися 3 лютого. Проте перед прибуттям до порту Йокогами судно зустріла берегова охорона. У одного з пасажирів, який висадився раніше у Гонконгу, виявили новий коронавірус з Китаю. 

Плейлист 88 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю