Ukraine

Порошенко - Зеленському: Володимире Олександровичу, вас ніхто не боїться

П’ятий президент України лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко закликав Печерський суд повернути Офісу генерального прокурора той "треш", в якому його намагаються звинуватити.

Джерело: Порошенко на засіданні суду 16 червня

Пряма мова: "Прохання, ваша честь, відправте їм це сміття і дійте по закону".

Деталі: Порошенко сказав, що розуміє, чому сторона обвинувачення змінила клопотання з арешту на особисте зобов'язання: щоб обмежити його пересування і не дати йому подорожувати з метою "мобілізувати світ на захист України". Політик назвав незаконними 27 справ, які були порушені проти нього, а обвинувачення, які висуває йому ОГП, нікчемними. Окремо експрезидент звернувся до чинного глави держави, вкотре наголосив, що він та його команда не є ворогами Володимиру Зеленському та застеріг від незаконних рішень.

Пряма мова: "Володимире Олександровичу, вас ніхто не боїться. Ні в цьому залі, ні на вулиці.  і ваших вказівок щодо того, щоб засадити Порошенка. Це кримінальний злочин. І в Україні, і в Європі і в світі".

Football news:

The new Bundesliga season starts on September 18
Thomas Tuchel: Atalanta is pressing and scoring a lot. PSG must play carefully
Barcelona have agreed with Lautaro, but the transfer depends on the sale of Coutinho
Mourinho about the Amazon documentary: I don't like the feeling that I'm in Big brother
Aguero will not have time to recover for the match with Real Madrid
Marcelo will miss the rest of the season in La Liga due to an adductor muscle injury
Telephone Interview, disinfection of the rails, the ban lifts. We checked-antivirus measures in the NPL really work (well, almost)