logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Порт у підвищеній готовності: до Одеси заходить судно з Китаю, де була підозра на коронавірус

В порт Одеси заходить контейнеровоз CMA CGM URAL, який вийшов на лінію з китайських портів на початку січня цього року. 27 січня контейнеровоз побував в одному з портів Шрі-Ланки, де з’ясувалося, що у шести членів команди висока температура.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, за даними сервісу Vessel Finder, контейнеровоз CMA CGM URAL орієнтовно зайде в порт о 14 годині.

Порт у підвищеній готовності: до Одеси заходить судно з Китаю, де була підозра на коронавірус

Порт у підвищеній готовності: до Одеси заходить судно з Китаю, де була підозра на коронавірус

Думская пише, що 29 січня компанія CMA CGM оголосила про те, що команда здорова, це нібито підтвердив Міжнародний радіомедицинський центр (CIRM Roma). Відомо, що судно побувало в портах Єгипту, Лівії, Туреччині, Констанци.

Незважаючи на це, одеська санітарно-карантинна служба одеського порту приведена в підвищену готовність.

Головний державний санітарний лікар на водному транспорті України Микола Голубятников раніше повідомив, що капітан контейнеровоза за шість годин до прибуття в порт Одеси повинен був вислати санітарний бюлетень, який підтверджує стан здоров’я своєї команди.

Також повідомляється, що після швартування на контейнеровозі буде проведено медичний огляд всіх членів екіпажу та інші профілактичні заходи. Першим на борт судна — ще в морі — підніметься одеський лоцман. Він візуально оцінить ситуацію на контейнеровозі і ухвалить рішення про подальші дії.

Якщо на судні виявлять захворювання, негайно буде введено в дію оперативний план протиепідемічних заходів — хворого з підозрою на коронавірус відправлять до  судового  ізолятора або ізолятора порту з подальшою госпіталізацією до берегової госпітальної бази, а саме судно поставлять на карантин з проведенням відповідних медико-санітарних заходів.

Як повідомлялося раніше, після того, як влада Китаю змінила методику діагностування коронавірусу, число загиблих від коронавірусу COVID-19 зросло на кілька сотень людей. Станом на 13 лютого, від пневмонії померло вже 1 369 осіб. Загальне число заражених також різко зросло — 60 332. Одужали 6 061 пацієнт.

Тим часом продовжує знаходиться на карантині в Японії пасажирський лайнер Diamond Princess, кількість хворих зросла до 218 осіб.

Themes
ICO