Ukraine

Поштовий тероризм у Нідерландах. Поліція виявила ще дві вибухівки у посилках

Одна людина постраждала.

У Нідерландах продовжується поштовий тероризм. Упродовж двох діб у поштових відділеннях виявили чотири посилки з вибуховими пристроями, три з яких здетонували. 

У четвер, 13 лютого, в офісі компанії Unisys вибухнула посилка, пише NU.nl. Одна людина постраждала. Слід зауважити, що до вибуху на підприємство, яке займається платіжними операціями, надійшов лист від невідомого. Шантажист вимагав певну суму в біткоїнах.

Цього ж дня у місті Лесден поліція знешкодила лист із вибухівкою, який надійшов до однієї з компаній, повідомило видання NOS. Інформацію про підозрілий лист повідомили вчасно. Саме тому фахівці встигли знешкодили бомбу. Ніхто не постраждав.

Як повідомлялося, у середу, 12 лютого, у двох поштових відділеннях в різних містах Нідерландів здетонували невідомі пристрої. Першу знахідку виявили в Амстердамі. Бомба, як стверджують правоохоронці, була захована у пакунок. За пів години схожий конверт знайшли вже у поштовому відділенні містечка Керкраде.

Відео У двох поштових відділеннях нідерландських міст здетонували невідомі пристрої

У Нідерландах здетонували вибухові пристрої у поштових відділеннях. Першу знахідку виявили в Амстердамі. Бомба, як стверджують правоохоронці, була захована у пакунок. На щастя, у приміщенні на момент вибуху нікого не було. За пів години схожий конверт знайшли вже у поштовому відділенні містечка Керкраде.  

У двох поштових відділеннях нідерландських міст здетонували невідомі пристрої