logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Пожежа в Одесі на Троїцькій: кількість постраждалих зросла до 29 осіб, що сталось у коледжі

В Одесі на вулиці Троїцькій загасили масштабну пожежу. Горів коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Загинула студентка, кількість постраждалих зросла до 29 осіб, серед них – 11 студентів, викладачі та 7 рятувальників. Ще 15 людей зникли і їх зараз розшукують. Батьки кажуть, що в коледжі не було опалення, тому, можливо, увімкнули електрообігрівачі.

Спочатку вогонь поширювався настільки сильно, що рятувальники попереджали про загрозу обвалу. Згодом пожежу вдалось локалізувати та зовсім ліквідувати. За цим фактом вже розпочали кримінальне провадження, повідомляють у поліції. 

Пожежа в одеському коледжі: що сталося?

Займання виникло близько 10 ранку на 3 поверсі 6-поверхового навчального корпусу, людей із будівлі евакуювали.

Орієнтовна площа пожежі – 4000 метрів квадратних, тоді її локалізували пожежники. За словами очевидців, рятуючись від полум'я, деякі учні стрибали на припарковані машини з п'ятого поверху.


Пожежа в коледжі на Троїцькій в Одесі/ Джерело: dumskaya.net

Пожежа в Одесі на Троїцькій
На місце пожежі приїхали багато швидких/ Джерело: dumskaya.net

Шестиповерховий будинок на розі вулиць Пушкінської і Троїцької, де сталася пожежа, вважається пам`яткою архітектури, його побудували у 1914 році. Зараз там розташована низка фірм і установ. Серед них – інститут морської біології, одеська філія інституту археології НАН України та коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де і виникла пожежа.


Постраждали понад 20 осіб/ Джерело: dumskaya.net

Жертви: загинула студентка

Спершу з'явилася інформація, що загибла є викладачкою коледжу 1976 року народження.

Усі співробітники Міністерства освіти і науки висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Ганни Бородюк, викладачки коледжу, що загинула в результаті пожежі, а також усім постраждалим,
– відреагували у МОН.

Однак пізніше рятувальники повідомили, що загинула 17-річна дівчина. Місцеві ЗМІ пишуть, що її ім'я – Ксенія Бабенко. Чоловік викладачки не опізнав у загиблій свою дружину.

Пожежа в Одесі на Троїцькій
Місце пожежі на Троїцькій в Одесі/ Джерело: dumskaya.net

Імена постраждалих

Список імен постраждалих у пожежі студентів коледжу:

 • Христина Чернявська (2002 року народження),
 • Юлія Савельєва (2002),
 • Софія Свердленко (2002),
 • Марія Куртеєва (2003),
 • Олена Бахчіванжі (2003),
 • Анна Бац (2003),
 • Вікторія Беркатюк (2003),
 • Юрій Новицький (2003),
 • Ірина Савельєва (18 років),
 • Олена Рокіна (2001),
 • Руслана Белінська (2001),
 • Олена Винарчук (2002).

Список імен постраждалих у пожежі працівників коледжу:

Ймовірні причини 

Мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що в коледжі не було опалення, тому, можливо, увімкнули електрообігрівачі. Про це міському голові сказали батьки студентів. 

Будемо з’ясовувати, чому не було опалення, хто винний, чому виникла пожежа,
– наголосив мер Одеси.

Також Труханов доручив відповідним службам надати допомогу постраждалим. Ймовірно, виникло замикання старої електропроводки.

За фактом пожежі в Одеському коледжі поліцейські розпочали кримінальне провадження. Розслідуватимуть справу як порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

Фото з місця пожежі в Одесі 

Пожежа у коледжі в Одесі на Троїцькій/ Джерело: 24tv.ua

Пожежа в одеському коледжі на Троїцькій: дивіться відео 

Themes
ICO