logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Представник Зеленського оглянув зруйнований міст у Станиці Луганській

<span>Напівзруйнований бойовиками міст у Станиці Луганській&nbsp;</span> - Представник Зеленського оглянув зруйнований міст у Станиці Луганській

Напівзруйнований бойовиками міст у Станиці Луганській 

18 серпня район зруйнованої ділянки мосту в Станиці Луганській відвідали заступник керівника Офісу президента, інженери з питань будівництва мостів, губернатор Луганської області, керівник районної державної адміністрації.

Про це 19 серпня повідомляє штаб Операції об'єднаних сил у Facebook з посиланням на українську сторону спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

«Зустріч було організовано з метою огляд зруйнованої ділянки мосту, а також обговорення питань з будівництва обхідного шляху для забезпечення роботи КПВВ та безперешкодного проходу місцевого населення з обох напрямків на період ремонтних робіт», - говориться у повідомленні.

Нагадаємо, співробітники піротехнічної служби ДСНС обстежили площу 2,04 га біля мосту через річку Сіверський Донець та виявили 197 вибухонебезпечних предметів.

В штабі ООС заявили, що в Станиці Луганській бойовики зривають запланований українською стороною демонтаж фортифікаційних споруд.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO