logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

"Премійований зять" отримав понад 400 тисяч гривень зарплати на новій посаді в Черкаській мерії

За 8 місяців роботи директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міськради Юрій Гончар отримав 416 тисяч гривень зарплатні.

Від 20 лютого до 1 листопада 2019 року Гончару в середньому платили по 50 тисяч гривень щомісяця. Черкаський журналіст Сергій Кузляєв детально розповів на своїй сторінці у Facebook, яку саме роботу Гончару довелось виконувати.

Юрій Гончар – зять, якого преміював попередній керівник департаменту Володимир Шабанов. За це його скандально відсторонили від посади. У лютому 2019 року розпорядженням міського голови Гончара було призначено на місце Шабанова.

За інформацією Кузляєва, за 8 місяців роботи Юрій Гончар особисто проводив організацію виконання п’ятьох рішень (по 0,8 в місяць), а саме: два рішення про преміювання міського голови Анатолія Бондаренка, про затвердження Максима Скорика заступником міського голови, про розгляд петиції про звільнення Юрія Ботнара, про громадських інспекторів.

"Директору департаменту подано 148 листів від громадян (по 18 листів у місяць). Особисто він розглянув за 8 місяців 5 звернень депутатів. За цей же період підписав 134 накази (по 16 наказів у місяць), 5 проектів рішень виконкому (по 0,5 в місяць), 26 проектів розпоряджень міського голови (по 3 в місяць). А також – провів три прийоми громадян, на яких було прийнято чотири особи", – проаналізував журналіст.

Кузляєв підсумовує: за один місяць роботи, який обійшовся міському бюджету в 50 тисяч гривень, Юрій Гончар підготував 0,8 рішень міської ради, розглянув 18 листів, підписав 16 наказів, завізував 0,5 проектів рішень виконкому та три проекти розпоряджень міського голови.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаського мера зобов'язали через суд вимагати з Шабанова відшкодування бюджетних коштів.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

Themes
ICO