logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Президент Естонії сподівається на продовження реформ в Україні

Президент Естонії Керсті Кальюлайд - Президент Естонії сподівається на продовження реформ в Україні

Президент Естонії Керсті Кальюлайд

Естонія сподівається на продовження реформ в Україні новою владою та є великим прихильником зближення України з Європейським союзом.

Про це заявила президент Естонії Керсті Кальюлайд в рамках форуму «Ялтинська європейська стратегія» у Києві.

«Естонія разом із іншими країнами Балтії є великим прихильником прагнення України бути ближчою до Європейського союзу. Зараз ми знову маємо відновлену надію на реформи в Україні і серйозно сподіваємося, що реформа місцевого самоврядування, децентралізації, охорони здоров’я, які були розпочаті попереднім урядом, будуть продовжуватися», - сказала Кальюлайд.

Вона додала, що Естонія завжди нагадуємо решті світу, що не можна мати справу з Росією, ніби нічого не сталося, «тому що Крим окупований, а на сході України все ще триває війна».

Раніше Кальюлайд закликала Україну і міжнародне товариство шукати рішення, як завершити війну на Донбасі.

Нагадаємо, у травні президент Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Естонії Керсті Кальюлайд, яка прибула на його інавгурацію.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO