Ukraine

Президентка Естонії закликала пам'ятати про війну на Донбасі

Голова Естонської Республіки Керсті Кальюлайд заявила, що відвідала Дніпро з метою нагадати, що на Донбасі досі йде війна. Політик також наголосила на своїй підтримці України.

Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

Я була на лінії розмежування, бачила, що там відбувається і як живуть люди. Про цю ситуацію я говорила, зокрема, з українськими політиками. Мій візит до Дніпра – нагадування про те, що триває справжня війна. Європа має про це пам’ятати. Адже Україна – це також Європа,
– повідомила Керсті Кальюлайд.

Політик також наголосила, що не вважає ситуацію на сході України "замороженим" конфліктом. За її переконаннями, це – активна війна.

"Конфлікт має бути вирішений на політичному рівні. Люди з Центральної Європи й ті, хто живе далі, мають приїжджати і також бачити, що відбувається", – додала Кальюлайд.

Нагадаємо, президентка Естонії перебуває з робочим візитом в Україні. Раніше вона зустрілася з Президентом України Петром Порошенком та взяла участь у прибиранні сміття в парку Дніпра.

Football news:

Fabregas on the best coaches in their careers: Guardiola, Mourinho and Wenger. The way Jose played with my mind was unbelievable
Napoli will extend the contract with Gattuso until 2023
Henri knelt for more than 8 minutes in the first match in charge of Montreal, honoring the memory of George Floyd
Kalu moved from Herta to Botafogo
Goalie of the banner of Labor, who was hit by lightning: everything is good at the moment. Back soon
Ole Gunnar Solskjaer: I Think it was a penalty against Aston Villa
Philadelphia played in t-shirts with the names of black people who died at the hands of the police