logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Про що брешуть чоловіки: 12 поширених хитрощів

Чоловіки-маніпулятори схильні до патологічної брехні. Вони створюють досить переконливий і харизматичний образ для оточуючих: милі, товариські і ввічливі. Розпізнати їх на перших етапах знайомства дуже складно. Як же їм вдається так довго нас обманювати?

1. "Я ніколи тебе не обдурю і не зраджу"

 

Я брешу вже зараз, коли говорю це. Ти ж знаєш сама - людина, яка завжди говорить правду, не стане нікого в цьому переконувати. Їй це просто не спаде на думку. Причина, що я ніколи тобі не брехатиму полягає в тому, що ти рано чи пізно помітиш відмінності між моїми словами і вчинками. Ламаючи голову, чому я раптом вчинив так жорстоко, ти будеш згадувати, як я запевняв, що я чесна людина і завжди тримаю себе в руках. Я не здатний зробити нічого подібного.

Ти будеш у повній розгубленості і захочеш повірити в ту людину, якою я тобі уявлявся, а тією, хто я є насправді.

2. "З глузду з'їхати, як багато у нас з тобою спільного!"

Божеволіти необов'язково - я вже встиг тебе вивчити і тепер відображаю як в дзеркалі. Поки ми спілкувалися з тобою, я встиг дізнатися твої найпотаємніші мрії і слабкості. З самого першого побачення я намагався поступово з'ясувати, чого тобі бракує в житті.

Тепер я "прийму форму" твого ідеалу, ту людину, з якою ти завжди хотіла бути, - принаймні на той час, поки не отримаю все, що хочу. Потім буду час від часу знімати маску, і скоро ти не зумієш пізнати людину, в яку закохалася спочатку.

3. "Пишу тобі, просто щоб сказати, що сумую за тобою"

Я хочу знати, що в мене, як і раніше, є контроль над тобою і твоїм життям.

Це тест, я буду іноді його проводити після того, як зникну на кілька днів. Або після того, як раптом поведу себе грубо. Або змушу ревнувати, зустрівшись зі своєю новою жертвою. Я посилаю ці короткі повідомлення, щоб переконатися, що як і раніше важливий для тебе, що ти все ще чекаєш мене. Упевнений, ти мене пам'ятаєш.

4. "Мені дуже шкода, вибач. Я був сам не свій "

Це в точності я, такий, який є насправді. Мої вчинки вже повинні були натякнути тобі про це. Звичайно, я буду вибачатися час від часу, щоб припинити розмову про мою поведінку або змусити тебе подумати, що це була випадковість. Сподіваюся, що ти на це купишся. Якщо ти мене знову пробачиш і впустиш в своє життя, обіцяю тобі - подорож буде незабутньою.

5. "Я просто дуже зайнятий зараз"

 

Ти проміжна зупинка. Ти потрібна мені, щоб я відчував свою значимість. Я дійсно зайнятий - в мене немає часу на тебе, поки я продовжую спілкуватися з іншими. Але я буду щасливий тримати тебе в підвішеному стані. Буду посилати повідомлення, а потім пропадати на кілька днів, змушуючи чекати, коли приділю тобі увагу знову. І хто знає, можливо, одна або дві жертви відпадуть, і ти займеш нову позицію в моїй щотижневій ротації.

6. "Я багато разів переїжджав - взагалі люблю подорожувати"

Люблю залишати ті місця, де мене розкусили, і починати все спочатку. Кожен раз, коли приїжджаю на нове місце, починаю нове життя з чистого аркуша. Яке полегшення, що не доводиться розбиратися з наслідками минулих пригод. Коли запаси довірливих шукачок любові виснажуються, приходить час знову пакувати валізи і вирушати в нове місто. Я залишаю за собою слід з ошуканих сердець, куди б не йшов.

7. "Всі вони нічого не значать для мене. Ти моя єдина"

Як чудово створювати різноманітні любовні трикутники і бачити, як навколо мене киплять пристрасті і за мене борються. Я харчуюся цим обожнюванням і увагою прихильниць. Насправді я не планую вибирати когось з них - просто насолоджуюся грою.

8. "Я не прийшов, тому що затримався з друзями"

 

Кожен раз, коли я зникаю без попередження, я намагаюся спокусити одного з цих друзів жіночої статі. Але не турбуйся, ти теж можеш бути моїм другом.

9. "Зраджувати підло і принизливо"

Це принизливо, але з одним застереженням: якщо це робиш ти. Для мене є інші стандарти. Я очікую від тебе повної прозорості та лояльності, в той же час я вільний для різних пригод і пошуків.

Ми будемо як і раніше пов'язані з тобою незримою ниткою - для сексу, грошей, спілкування і підтримки. Словом, все, що ти можеш мені запропонувати.

10. "Моя колишня дівчина була жахливою, вона мені брехала"

Насправді це я був нечесним і брехав. Я зрадив її, і вона більше не захотіла цього терпіти. Вона побачила те, що я приховую під маскою. Але поки ми з тобою ледве знайомі, про це важко здогадатися. І тому я розповідаю тобі ці історії про те, як мене поранили. Обійми мене, пожалій, залікуй рани. Поверни мені знову душевну рівновагу і віру в людство.

11. "Я не міг від неї відчепитися, вона просто з розуму сходить від мене"

Колишні дівчата можуть знати про мене набагато більше, ніж знаєш ти. Іноді хтось із них може намагатися попередити тебе про щось. Наприклад, про те, що я схильний до насильства або обману. Звичайно, ти не звернеш на їх слова уваги, тому що я встигну переконати тебе, що всі вони пристрасно в мене закохані і заздрять нашому щастю. Вони хочуть повернути мене, і їх слова не мають нічого спільного з тим болем, який я встиг їм заподіяти.

12. "Раніше я грав в любов, але тепер хочу серйозних стосунків на все життя"

Ти готова повестися на цю нісенітницю? Сподіваюсь що так. Я збираюся дуже скоро опинитися з тобою в одному ліжку і робити це час від часу, щоб ти думала, що одного разу ми опинимося в серйозних відносинах. В мене невичерпна фантазія. Єдина правда в тому, що я ніколи не змінююся.

Нарциси і соціопати погано розуміють суть відносин, тому вони вкладають багато сил у створення ефектного образу. Але дія першого враження не триває вічно. Пил, який вони пускають в очі, рано чи пізно спаде. На жаль, часто партнери і друзі настільки прив'язуються до них, що не знаходять в собі сили розірвати відносини. Але часто інтуїція вловлює те, що дисонує з ідеальною картинкою в нашій голові: холодний погляд, швидка зміна тону, неприкриті лестощі. Прислухайтеся до своїх відчуттів, якщо вони подають тривожні сигнали, - можливо, від цієї людини варто триматися подалі.

Themes
ICO