Ukraine

Продаж ліків від коронавірусу в українських аптеках: МОЗ попередило про шахраїв

У мережі Інтернет почала поширюватися інформація щодо продажу ліків від COVID-19 в українських аптеках.

В Україні через мережу Інтернет почала поширюватися інформація щодо продажу ліків від коронавірусної хвороби COVID-19 в аптеках. Вона є неправдивою.

Про це у п'ятницю, 25 вересня, повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я України на своїй сторінці у Facebook.

"У мережі Інтернет почала поширюватися інформація щодо продажу ліків від коронавірусу в українських аптеках. МОЗ застерігає: ця інформація не відповідає дійсності і розповсюджується у шахрайських цілях", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, згідно з протоколами лікування COVID-19, які затвердило МОЗ, препарати хворим на коронавірусну інфекцію призначає виключно лікар.

Як повідомлялося раніше, у Дніпрі аптека виробляла та продавала фейкові ліки від коронавірусу. Власників аптеки оштрафували.

Нагадаємо, в Україні 25 вересня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 191 671. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 3500.

Відео За фейкові ліки від коронавірусу - штраф тридцять тисяч гривень

Антимонопольний комітет покарав аптеку, що в розпал карантину продавала саморобні препарати ніби проти Covid-19. Вартість баночки із написом "антикоронавірус" в аптеці Дніпра сягала 50 гривень. У березні після скандалу у соціальних мережах та звинувачень у шахрайстві - продаж препарату припинили. Тоді ТСН пояснили: виготовляли так званий "антикоронавірус" за рецептом  лікаря-гомеопата.  

За фейкові ліки від коронавірусу - штраф тридцять тисяч гривень

Football news:

It is important not to impress, but to score. Another power from the Loco to the words of Nikolic after the match
Andre Villas-Boas: city spent a billion and the coach is a phenomenon. Marseille don't have money for Guardiola, so you have AVB and his tactics
Miranchuk remained in the reserve of Atalanta for the second match in a row
Jurgen Klopp: what is Happening now is like living in a marriage: there are good moments, there are bad ones
Zinedine Zidane: Earned a draw with Borussia Dortmund - and I even think that deserved more
🚑 At Liverpool it became even worse with the center of defense: Fabinho was injured, only Joe Gomez is healthy
Lokomotiv is in third place in group a of the Champions League after 2 rounds, Bayern is in the lead