Ukraine

Програміст із України загадково зник у Польщі після вечірки

Програміст із України загадково зник у Польщі після вечірки
У Польщі розшукують 23-річного українця Владислава Щура. Фото: zaxid.media

Поліція польського Вроцлава 5-й день розшукує зниклого українця, 23-річного Владислава Щура. Його востаннє бачили у суботу, 13 червня, у центральній частині міста.

До пошуків програміста, крім поліцейських, задіяли також і рятувальників, повідомив представник пресслужби поліції Вроцлава Кшиштоф Марціян.

"Після отримання інформації про зникнення чоловіка, поліція відразу розпочала пошуки. Зокрема, аналізуються дані відеомоніторингу, де він міг перебувати, вивчається інформація, отримана від знайомих чоловіка. Поліція з рятувальниками кілька днів веде пошуки у районі острова Тамка, оскільки саме там його бачили востаннє. На місці працюють поліцейські з відділу пошуку на водоймищах, а також рятувальники-водолази з Пожежної служби ",- повідомив Марціян, передає Укрінформ.

За його словами, поліція вивчає усі можливі версії зникнення чоловіка.

За інформацією батьків, 23-річний Владислав - програміст, працює в одній з місцевих IT-компаній. Минулої п'ятниці він разом із друзями відпочивав в одному з барів у центрі Вроцлава. У певний момент зник. Друзі, з якими він перебував, нічого не знають про його подальшу долю. На місці, у барі, залишилися особисті речі – документи, телефон, гроші. Батьки просять усіх, кому може бути щось відомо про місцезнаходження українця, повідомити про це в поліцію Вроцлава.

У генконсульстві України у Кракові повідомили, що тримають справу пошуків зниклого українця під контролем. Про цю справу поінформовано поліцію Вроцлава та Нижньосілезького воєводства, мерію міста, офіс воєводи, Інтерпол. За сприяння генконсульства батьки хлопця, попри обмежувальні заходи щодо в'їзду до Польщі у зв'язку з пандемією Covid -19, змогли перетнути кордон і зараз перебувають у Вроцлаві. З огляду на надзвичайну ситуацію, їх також звільнено від обов'язку проходження обов'язкової 14-денної обсервації після перетину кордону.

У Польщі знайшли мертвими двох українців 31 та 36 років, які зникли дорогою з магазину. Тіла виявили в озері Нововарпеньске (Західно- Поморське воєводство). Зазначається, що заробітчани поплили на човні до магазину, але дорогою назад зникли. В поліції кажуть, що пошуки були важкими і тривали довго, адже озеро сильно замулене.

Football news:

Jose Enrique: Liverpool need a playmaker. Is there a better option than Coutinho?
Leonardo wants to see Allegri at PSG, but the club still trusts Tuchel
Manchester United and Liverpool want to sign 15-year-old Sochaux defender of Kambala
Lloris and Son almost got into a fight after the 1st half with Everton. Before the 2nd, the players made up
Massimiliano Allegri: I am Looking for a project that will have ambitions to win
Simone Inzaghi on the scudetto fight: Lazio looks only at itself
Ntombela and Mourinho do not communicate for two weeks. Then the player told the coach that he wanted to leave Tottenham